В Україні зросла кількість зареєстрованих суб’єктів видавничої справи

В Україні зросла кількість зареєстрованих суб’єктів видавничої справи

В Україні зареєстровано 8480 видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції. Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

Станом на 1 липня 2024 року до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції внесли 8480 суб’єктів видавничої справи. З них 6269 — юридичні особи, 2211 — фізичні особи-підприємці.

 

Найбільше зареєстрованих суб’єктів у Києві — 3163, Харківській області — 997, Київській — 477, Дніпропетровській — 453, Львівській — 437.

 

2314 суб’єктів видавничої справи займається лише видавничою діяльністю, 683 — виготовленням видавничої продукції; 525 — розповсюдженням видавничої продукції. 

 

Решта суб’єктів поєднують 2-3 види діяльності у видавничій справі.

 

Крім того, за весь період ведення Державного реєстру Держкомтелерадіо анулювало 1229 свідоцтв: 

 

  • 1140 — у зв’язку з внесенням змін до Державного реєстру; 
  • 89 — у зв’язку із припиненням діяльності суб’єктів видавничої справи.

 

Як повідомлялося, у грудні 2021 року в Україні було зареєстровано майже 8000 суб’єктів видавничої справи, а у серпні 2019 року — 7373 зареєстрованих суб’єкти видавничої діяльності.

 

 

Чільне фото: Freepik

Оригінал статті на Suspilne: В Україні зросла кількість зареєстрованих суб’єктів видавничої справи

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"