В «Українському домі» покажуть мистецький проєкт до 150-річчя Лесі Українки

В «Українському домі» покажуть мистецький проєкт до 150-річчя Лесі Українки

Відкриття ювілейного року поетеси та драматургині відбудеться в «Українському домі», включатиме експозицію, перформанс, змістовні дискусії та стане справжнім культурно-медійним епіцентром. Саме тут ви зможете вперше побачити повне нецензуроване видання творів Лесі Українки у 14 томах. Про це повідомляє vechirniy.kyiv.ua.

Що вас чекає на мистецькому проєкті:

 • Косач Talks — Інтелектуально-дискусійна програма в межах проєкту «Леся Українка: 150 імен», що триватиме з 26 по 28 лютого включно.
  Часові слоти: 12:00, 14:00, 16:00, тривалість — півтори/дві години.
  Модератори: Анастасія Євдокимова, Богдана Романцова, Євгеній Стасіневич.
  Куратор: Євгеній Стасіневич
  .
 • Трансляція вистави Владислава Троїцького.
 • Особисте життя Лесі Українки: дитинство, родина, почуття, подорожі, дружба.
 • Лінія життя — основні дати життя і творчості поетеси, культурні та політичні події у світі.
 • Образи Лариси Косач-Квітки: галерея портретів, скульптур.

За детальною афішею слідкуйте на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Національного центру «Український дім».

Мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен»

Коли: 26.02–08.03.21
Де: «Український дім», вул. Хрещатик, 2
Вхід безкоштовний із дотриманням карантинних обмежень.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: В «Українському домі» покажуть мистецький проєкт до 150-річчя Лесі Українки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Короткі сюжетні поради

Якщо помічаєте ці 6 ознак — варто переглянути сюжет!

Читач не розуміє хто тут головний герой (отже не відчуває з ним зв’язку).

Читач знає, хто герой, однак в героя немає чіткої мети (отже читач не розуміє мети

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"