В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

В останньому випуску серії коміксів “Капітан Америка”, який написав Та-Нехісі Коутс (автор коміксу “Чорна Пантера”), супергерой протистоїть давньому заклятому ворогові Червоному Черепу – повідомляє The Guardian.

Той радикалізує чоловіків в інтернеті та використовує для цього свою книгу “10 правил життя”. Лиходій використовує фрази на кшталт “хаос і порядок” і “пастка феміністок”, що відсилає до книги психолога Джордана Пітерсона “12 правил життя. Протиотрута від хаосу” та його критиці ідей фемінізму (хоча останньої фрази психолог у своїй книзі не вживав).

В коміксі "Капітан Америка" головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

“Він каже їм те, що вони завжди хотіли почути. Що вони насправді великі. Що весь світ проти них. Що вони, якщо вони дійсно чоловіки, повинні опиратися. Це їхня мета. Ось те, заради чого вони живуть. Ось те, заради чого вони готові померти”, – каже Капітан Америка про Черепа та його шанувальників.

На пародію звернув увагу один з користувачів твіттера, який написав про це Пітерсону. “Невже я живу у всесвіті, де Та-Нехісі Коутс написав комікс з пародіями моїх ідей і приписав їх філософської концепції суперлиходія Червоного Черепа?” – відповів психолог.

У своїй книзі Пітерсон ґрунтується на думці, що у сучасному світі толерантність часто підміняє мораль, спільноти підкорюють індивідуальність, а повага до думки інших приводить до невміння захищати власну позицію. Психолог критикує людей за відсутність чітких моральних установок і закликає згадати про індивідуальну відповідальність.

Оригінал статті на Читомо: В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"