В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

В останньому випуску серії коміксів “Капітан Америка”, який написав Та-Нехісі Коутс (автор коміксу “Чорна Пантера”), супергерой протистоїть давньому заклятому ворогові Червоному Черепу – повідомляє The Guardian.

Той радикалізує чоловіків в інтернеті та використовує для цього свою книгу “10 правил життя”. Лиходій використовує фрази на кшталт “хаос і порядок” і “пастка феміністок”, що відсилає до книги психолога Джордана Пітерсона “12 правил життя. Протиотрута від хаосу” та його критиці ідей фемінізму (хоча останньої фрази психолог у своїй книзі не вживав).

В коміксі "Капітан Америка" головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

“Він каже їм те, що вони завжди хотіли почути. Що вони насправді великі. Що весь світ проти них. Що вони, якщо вони дійсно чоловіки, повинні опиратися. Це їхня мета. Ось те, заради чого вони живуть. Ось те, заради чого вони готові померти”, – каже Капітан Америка про Черепа та його шанувальників.

На пародію звернув увагу один з користувачів твіттера, який написав про це Пітерсону. “Невже я живу у всесвіті, де Та-Нехісі Коутс написав комікс з пародіями моїх ідей і приписав їх філософської концепції суперлиходія Червоного Черепа?” – відповів психолог.

У своїй книзі Пітерсон ґрунтується на думці, що у сучасному світі толерантність часто підміняє мораль, спільноти підкорюють індивідуальність, а повага до думки інших приводить до невміння захищати власну позицію. Психолог критикує людей за відсутність чітких моральних установок і закликає згадати про індивідуальну відповідальність.

Оригінал статті на Читомо: В коміксі “Капітан Америка” головному лиходієві приписали ідеї з книги Джордана Пітерсона

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"