Меню

Вітаю на моїй сторінці! #senja-aleksandra

Букнет Вітаю на моїй сторінці! #senja-aleksandra

Вітаю на моїй сторінці! #senja-aleksandra

Про витоки

(Іл. за Олаф Магнус «Історія північних народів»(Рим, 1555))

Про Скуґе

Хто такий Скуґе? «Скуґе» – похідне від шведського слова skog, тобто «ліс». Кажучи просто – лісовий дух, а трохи складніше – дух Лісу. Про нього ще буде окрема розповідь, потримаємо інтригу:))

Про Період

Прив’язка до періоду правління короля Густава І виникла трохи згодом.  Доба Відродження – час сміливих та натхненних людей, що прагнули віднайти внутрішню свободу та свій шлях до Бога. Але так само й час відповідальності за свою долю та пошук нового буття. Коли створюється твір, з підґрунтям у вузький історичний проміжок, окрім канви самої розповіді неабияка увага прикута до деталей, тому подеколи на пошук потрібного терміну втрачається дуже багато часу. Це значно уповільнює створення твору, однак набуті знання безцінні. Особливо, коли йдеться про Швецію. Особливо про Густава І. Король-визволитель, король-реформатор. Густав Ваза очолив повстання проти данської корони та здобув для Швеції омріяну незалежність. Звичайно ж не всі були в захваті від його жорстких методів та після його смерті окреслилася смуга політичної боротьби поміж його прибічників та супротивників.

Отже, перед вами перша частина тексту та початок подорожі у шістнадцяте століття. 

 

Оригінал статті на litnet.com: Вітаю на моїй сторінці! #senja-aleksandra

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення