“Вісім бажань” Коли вірт стає наркотиком…ВІзуал

“Вісім бажань”  Коли вірт стає наркотиком…ВІзуал

“Вісім бажань” Коли вірт стає наркотиком…ВІзуал

Привіт, вже завтра починається викладка мого наймасштабнішого СЛР на Букнеті, який буде називатися “Вісім бажань”. Тому сьогодні я хочу познайомити вас з героями цього роману а також нагадати про що він: (якщо картинок не видно, поновіть сторінку)

Знаєш, майже кожна людина зараз веде подвійне життя. 

Є так званий «реал», а є «вірт», в кожному з яких людина проявляє себе. Інколи ці прояви не надто різняться між собою, хіба що, можливо, в інтернеті людина веде себе трохи більш відкрито… 

Але буває і так, що поза інтернетом людина настільки замкнена, що, зустрівши її альтерего в інтернеті, ти ніколи не здогадаєшся, що знаєш її в реалі, навіть якщо думаєш, що цю «реальну» людину ти знаєш дуже добре.

Це може бути твій чоловік/твоя дружина, твоя сестра, твій кращий друг або подруга… Практично кожен з них має це «паралельне» життя, про яке ти навіть не здогадуєшся.   

 

Цікаво, що спочатку кожен герой буде мати одне бажання, яке насправді буде зовсім не тим, чого реально бажає  ця людина…

Але  з кращим розумінням себе завдяки новим знайомствам в інтернеті, кожен з вісьмох трансформує своє бажання в дещо зовсім інше, справжнє, навіть якщо це бажання буде зовсім розходитись з загальноприйнятими нормами моралі і тому подібного. 

Ці інші бажання будуть загрожувати руйнуванням «реалу» і звичного стану речей для кожного з вісьмох героїв. Але в той же самий час ці бажання будуть настільки справжніми і щирими, що відмовитись від них буде дуже важко… 

Кожен з героїв в кінці-кінців буде і переможцем, і програвшим, бо вигравши в “вірті”, він програє в “реалі” і навпаки, вигравши в “реалі”, він програє в “вірті”…

Якщо вас зацікавила історія, пропоную підписатися на мене! Початок викладки вже завтра!

Оригінал статті на Букнет: “Вісім бажань” Коли вірт стає наркотиком…ВІзуал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"