Віршована філософія життя: на Луганщині поетеса Сюзанна Задирака представила збірку

Віршована філософія життя: на Луганщині поетеса Сюзанна Задирака представила збірку

На Луганщині поетеса Сюзанна Задирака представила збірку своєї поезії “Віршована філософія життя”.

Читання віршів під музичний супровід та показ історії життя поетеси. На творчий вечір до Сюзанни завітало близько 20 слухачів. Жінка пише філософські вірші про кохання та сенс життя. Це її перша збірка.

“Це все події реальні з життя, які день за днем зустрічаються у нас на шляху. І просто поривом душі вони якось вкладалися у рими. Це не прости вірш прочитав і все, забув. Це як керівництво до життя, як пізнати себе, як любити себе”, – каже Сюзанна.

Як розповіла гостя поетичного вечора Наталя Баранникова, вона є давньою знайомою поетеси.

“Вона душею пише. Вона не просто відображає дійсність, а у неї там душа, саме душа, що у нас час дуже актуально і дуже рідко, тому що сучасним людям, особливо молоді, недостатньо душевних якостей”, – говорить Баранникова.

За словами художниці Галереї мистецтв Юлії Бабєнко, вона знає Сюзанну понад рік.

“Мені сподобалися її вірші, тому що віршів я її не чула. Книжку то я бачила, але не читала. Була навіть думка, коли ми говорили, що може навіть проілюструвати її роботи. Я могла б зробити ілюстрації, щоб книжка трохи в іншому світлі засвітилася”, – каже Бабенко.

За словами Сюзанни збірка вийшла обмеженим накладом для знайомих, рідних та поціновувачів її творчості.

Оригінал статті на Читомо: Віршована філософія життя: на Луганщині поетеса Сюзанна Задирака представила збірку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"