Війна з піратами: кілька порад

Війна з піратами: кілька порад

Війна з піратами: кілька порад

Вітаю! Я давно збиралася зробити блог про боротьбу з піратами, а сьогодні одна моя знайома авторка про нього нагадала.  

Отож, мої поради не будуть чимось абсолютно новим. Я розкажу про методи, якими давно користуються і які я перевірила самостійно:

Пишемо гнівного листа до адміністрації піратського сайту. На мій погляд, надлишкова ввічливість тут не допомагає. Треба бути конкретними й серйозно налаштованими, варто посилатися на нормативну базу, що регулює авторське право. Часом адміністрація вказує, щоб зверталися одразу з копією документу, що посвідчує право власності, але чи дійсно це ті люди, які можуть таке вимагати?

Приклад листа до адміністрації сайту, зареєстрованого у РФ: 

Пишемо повторне прохання видалити книгу з посиланням на хостинг сайту. З першого разу вас почують не всі, тому треба знайти більш впливовий важіль. Дієвий метод – пригрозити скаргою в хостинг, показати хапугам, що ви знаєте, де сайт зареєстровано і будете йти до кінця. Де можна дізнатися інформацію про конкретний сайт? Ось вам посилання: https://2ip.ru/guess-hosting/

Вбиваємо домен і отримуємо дані.

Скарга у хостинг. Перш за все, це діло досить заморочливе. Іноді складно розібратися, на яку електронну адресу треба писати, іноді виявиться, що сайт зареєстровано закордоном і доведеться грамотно викласти свою проблему іноземною мовою. Але, як стверджує одна моя знайома, власники хостингу реагують на порушення авторських прав. Вона тричі видаляла свою книгу саме за посередництвом хостингу.
Чистимо результати пошуку. Цей метод дасть вам мало, бо фактично текст лишиться на сайті, котрий його вкрав, але у результатах пошуку сторінка відображуватися не буде. Це теж непогано, якщо вас ігнорують, а ви не хочете, щоб, написавши ваше ім’я, користувач отримав посилання на піратки. Що треба зробити?

Спочатку переходимо за цим посиланням:

https://support.google.com/legal/troubleshooter/1114905#ts=9814647%2C1115655%2C9814950

Внизу сторінки шукаємо пункт «Порушення авторських прав: мою роботу, захищену авторським правом, використовують незаконно й без дозволу».
Далі обираємо те, що нам підходить з двох опцій  (вірогідно, що саме ви є автором і правовласником).
Який формат має ймовірно правопорушний спірний твір? Натискаємо «Інше».
Знайомимося з вимогами до скарги та тиснемо на синю кнопку «Створити запит».
У бланку скарги треба заповнити необхідну інформацію. Зверніть увагу, що ви зможете прикріпити не більше 10 посилань на ресурси, що вкрали вашу книгу.
Після того, як ви переконалися, що все записано правильно. Обираємо «Подати». Скарга з’явиться у вашому кабінеті. Для того, щоб її перевірили та видалили сторінку з пошуку, необхідно трохи почекати (кілька годин чи кілька днів).

Приклад заповнення скарги:

Дякую, що дочитали до кінця! Маю надію, комусь цей блог буде корисним.  

Оригінал статті на Букнет: Війна з піратами: кілька порад

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"