Візуалізація циклу “Чоловіча душа”

Візуалізація циклу “Чоловіча душа”

Візуалізація циклу “Чоловіча душа”

Привіт всім. Зрештою дійшли руки й до героїв романів циклу “чоловіча душа” в який входить три книги 

Анотація 

Віктор успішний бізнесмен, який за бажанням міг отримати все і всіх. Але під кам’яним обличчям, глибоко в середині, відчай та печаль. Він міг довірити свою душу лише щоденнику, який допомагав йому не збожеволіти. Щоденник був на першому місті. В той час коли хтось був поряд, він жадав про його сторінки. Він був залежним від нього. Тільки йому міг відкрити свої почуття.
Та все ж таки він мріяв про справжнє кохання.
Чи зустріне він ту єдину, яка змусить кам’яне серце знову битися?
Чи відчує врешті решт п’янкі почуття?
Історія покаже чоловіків з іншого боку, які тільки ззовні здаються безтурботними.
Пропоную зануритись в таємничі кімнати чоловічої душі.

2. “Така як Я”

Анотація

Віктор завжди вважав жінок слабкою статтю, залежних від чоловічої уваги.
Він був дуже здивований коли зустрів Антоніну, – вона не була такою ЯК ВСІ!
Ця жінка мала холодний розум, сталеву хватку та безвиразне обличчя.
Сумніви не давали йому спокою. Він не міг змиритися з тим, що жінка може приховувати свої почуття, в той час він вважав, що в середині неї підступна та корислива особа, яка є в інших жінках!
Тепер його головною метою було вивести її на чисту воду, відкрити справжню жіночу натуру, довести самому собі, що сильних жінок не існує!
Що чекає на нашого бізнесмена: розчарування, захоплення чи нові спалюючи все навколо почуття(!), адже дві сильні сторони можуть влаштувати справжній ВИБУХ ЕМОЦІЙ!

3. “Золота клітка”

Анотація

Інколи нам судилося народитися не в тому місці, не в той час.
Все життя жити не маючи власної думки, підкорятися чужій волі й не мати себе, ходити в чужій тіні!
Чому життя дарує одним любов, а іншим ненависть? Невже діти повинні нести хрест батьків усе життя й спокійно спостерігати за знущаннями з боку інших?!!
Так вийшло, що Антоніну спіткала така доля.
Вона хоче бути вільною, хоче вірити у власне щастя, хоче отримати спокій.
Що ж залишається робити: терпіти далі чи піти проти усіх… Складний вибір, який вирішить подальшу її долю!
В неї тільки два шляхи: поховати себе заживо чи боротися за омріяне щастя.

 

Цикл почався з головного героя Віктора, адже дві книги від його імені, а вже у третій з’являються нові герої, про яких і йде розповідь.

У першій книзі компаньйонкою сюжету являється Міла.

У другій поряд з ним Антоніна, Денис та Джоана.

У третій книзі з’являються Каміла, Костя, Григорій, Няня та Антон. Хоча ця книга вже про цих героїв і Віктор з’являється у кінці.

Тож бажаю Вам приємного читання. Захопливих вражень, почуттів та переживань та радощів від мої героїв. Адже кожна книга, хоч і читається окремо, але цікавіше, для складення всієї картинки, прочитати їх усі)))

 

Самовпевнений чоловік з внутрішнім звіром всередині. В пошуках справжнього кохання. Вірить, що кохання за гроші не купити. Розочарований в людях та в жінках.

Щира, чуттєва, має впевненість у завтрашньому дні та залізний характер. Вірить у кохання з першого погляду. Мріє звільнитися від “ланцюгів” та побачити світ.

Мрійлива дівчина, сором’язлива та не впевнена в собі, але гроші зіпсували таке миле створіння, одруження пішло не на користь.

Впевнений у собі чоловік, сильний та безтурботний. Пройшов Афганістан й став детективом, вкладає  себе цілком та повністю в свою справу.

Мила бабуся з відмінним почуттям гумору, має великий життєвий досвід й завжди дає поради Віктору, а він дослуховується хоч і не зізнається.

Зі зламаним характером жінка, зіпсованим життям та бажанням вмерти. Але в душі теплі почуття, котрі показуються лише для особливих людей. Особливих для її серця.

Справжній чоловік котрий ладен піти на смерте заради кохання. 

Веселий хлопець. Брат двійник Антоніни. Люблячий, ладен піти на жертви  заради сестри. (вибачаюсь, але старшого фото не підібрала(((

Відверта, спокійна та щіра жінка. Любить Антоніну мов власну доньку. 

Деспот, тиран, звик отримувати все на що тільки впав його погляд. Йде по головах і не важливо, якщо це рідні діти.

 

Ось таких героїв я обрала для свого роману й гадаю вони вас також зачепили.

Сподіваюсь завдяки цій візуалізації Вам буде краще відчувати всі ті ємоції котрі я хотіла показати в цих романах.

Дякую за увагу. Завдяки вам я можу розвиватися, самовдосконалюватись та втілювати у життя безліч ідей, котрі сидять у моїй голові.

Щиро Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

 

Оригінал статті на Букнет: Візуалізація циклу “Чоловіча душа”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"