Візуалізація персонажів, а також фрагмент 6 глави

Візуалізація персонажів, а також фрагмент 6 глави

Візуалізація персонажів, а також фрагмент 6 глави

Привіт всім. Сьогодні на стоінці буде наступна глава книги “Довірся мені”. Яка вже другий день є у стрічці “гарячі новинки”.

Ранок. Я прокинулась у ліжку. Забувши про вчорашній макіяж, я протерла свої очі. Знову на руках залишились чорні від туші плями. Я сіла на ліжко. І подивилась на ліжко. Очманіти…біля мене лежить Артем. Не погано ми так вчора посиділи і поговорили. Я впала на ліжко.

– упс — сказала пошепки я. Я повернула голову у ліву сторону. Побачила, що Артем відкрив очі — Артем, що було? Я нічого не пам’ятаю…. і голова тріщить

Артем посміхнувся.

– чесно, сам не пам’ятаю, але якщо ми опинились в одному ліжку, то між нами точно щось було — він посміхнувся і подивився на мене — ти зараз схожа на панду

– я знаю — я почала сміятись, а потім закрила очі і схопилась з голову — ой, блін….

– що?

– голова болить, а котра зараз година?

Артем подивився на годинник.

– вже сьома — я відкрила очі

– трясця! У мене через годину обхід

А тепер візуалізація. На обкладинці є жінка і чоловік. Чесно скажу, я такими їх і бачу.

Тільки зараз я вам їх представляю у медичній формі.

Катя, головна героїня, лікар кардіохірург, завідувач відділенням кардіохірургії

Віктор, лікар кардіохірург, найкращий друг Каті

Аня, нейрохірург, подруга Каті і завідувач відділенням нейрохірургії

Інеса, головна лікарка

Запрошую всіх до прочитання цієї книги. Підписуйтесь, читайте і коментуйте мої книги. Мені буде дуже приємно. Завжди рада новим читачам і підписникам.

Всім хорошого дня! 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Візуалізація персонажів, а також фрагмент 6 глави

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"