Від серця до серця!

Від серця до серця!

Від серця до серця!

Вітаю, мої любі читачі та друзі автори!)) Я вже чую, як до нас підкрадається Новий рік, судячи з того, як мої діти заглядають до холодильника, щось таки відбувається))) Тому по-перше, хочу від серця привітати Вас з прийдешніми святами і побажати міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, бо здоров’я це головне. А ще хочу побажати, щоб Ваш янгол-охоронець підслухавши Вашу найзаповітнішу мрію, здійснив її у Новому році! І звісно ж кохання, любові у кожній хвилині кожного дня!

Що на нас чекає у Новому році? Я принаймні планую радувати Вас новими романами, ось дві новинки вже нетерпляче мнуться на старті) А ще будуть розіграші промокодів, сподіваюсь багато спілкування та вражаючих сюрпризів! Тому заходьте, приводьте друзів, я всім завжди дуже-дуже рада!!! Люблю Вас! Бережіть себе! Ваша Лаванда)

Ще хочу нагадати, що сьогодні та завтра на деякі мої книжки діють цікаві знижки!

Оригінал статті на Букнет: Від серця до серця!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу