Меню

Відстежувачі і підписка.

Букнет Відстежувачі і підписка.

Відстежувачі і підписка.

Якось я от сів і задумався (не дивуйтеся і таке буває). Так, не гарно підписуватися на всіх підряд. Тим більше, якщо дійсно не в захваті від творів. А далі подумав, а якщо хоч одна моя підписка допоможе хоч одному автору набрати тих 100 і з них головне 75 активних користувачів? А? Жалко мені? Ні. Одна біда – перестану звертати увагу на тих, хто мені дійсно цікавий. Але ні. Я така людина, що якщо хоч раз мене підчепити на гачок потрібною приманкою, я завжди буду повертатися на пригодоване місце. Але то ще потрібно вміти. Ще один беззаперечний +  – навіть якщо комусь сподобався ваш твір і він оформив підписку, тоді карма на 0. Але якщо я зроблю те саме карма буде в плюсі і я буду спокійно чекати нових приємних сюпризв від долі 🙂  (круто тут читати роздуми над кармою християнина, хоча я швидше теоретик ніж практик* але стараюся 🙂  )

Коротше, я вже бачу черги підлітків до 14 до мене за підпискою, суто за взаємною звичайно.

Ага, уже. 🙂 Чесно кажучи навряд чи таке працює. Тим більше, якщо мислити раціонально, це ж не такий і великий мінус? Чи великий? Як думаєте? Сотню з часом набити можна, але ж то будуть свої… Чесні…

ПС буду так робити тільки до першої тисячі 🙂 далі, думаю, облінюся і заб’ю на то все. Але лізти першим точно не буду, хіба не для взаємо підписки, а дійсно захочу підтримати.

ПС 2 Як тут додавати картинки в блог? Хтось просвітить?

ПС 3 А якщо хтось додається а потім нагло видяляє за тиждень?

Навіть не мрійте, от буду сидіти і звіряти всіх до одного, кожен день і кожну годину 🙂

Коротше, я в роздумах але більшості з підписаних на мене я б підписався. Чесно. І якось десь воно муляє, не люблю відчувати себе особливим. То відчуття позбаляє внутрішнього критика будь-яких зауважень і веде до деградації письменницьких навиків. 

Чекаю на ваші думки тут.

Оригінал статті на booknet.com: Відстежувачі і підписка.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення