Меню

Відпустка і анонс)

Букнет Відпустка і анонс)

Відпустка і анонс)

Вітаю, любі читачі♥️
Як ви знаєте, зараз активних книг у мене немає, тому я хочу взяти невелику відпустку для того, щоб трохи “перезапуститись” і набратись нових сил, енергії та натхнення після 8-ми місяців активної роботи. 
Окремо хочу подякувати вам за неймовірну активність на книзі «Доля навиворіт». Це надзвичайно приємно і дуже надихає на подальшу роботу.

Люблю вас усіх безмежно♥️

 

АНОТАЦІЯ:

“Приховувати свої захоплення важко, особливо коли вони незаконні. Тому ніхто крім брата і не знає, яка я щаслива, коли чергове авто потрапляє в мої руки. Ми з ним створили те, від чого отримуємо не тільки задоволення, але й прибуток. Проте, я завжди в його тіні, але хочу робити все сама. Тому коли нова мішень з‘являється на горизонті — вона має бути моя. Байдуже, що брат каже, бо цього разу все буде по-моєму.  Декілька вдалих кроків і успіх вже майже в кишені, тільки хто ж знав, що подвійне життя не лише в мене. Я потрапила у пастку, а мій суперник занадто серйозний, хоч і відразу був забороненим.”

А буктрейлер до цієї книги можна побачити ТУТ.

До зустрічі♥️

Оригінал статті на booknet.com: Відпустка і анонс)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення