Меню

Відпустка :) Анонс новинки!

Букнет Відпустка :) Анонс новинки!

Відпустка 🙂 Анонс новинки!

Привітик усім, мої солоденькі)))

Ну, й найголовніше! Уф, різко стало спекотно… з 10 вересня стартує моя новинка! Ви готові поринути в мою найнебезпечнішу історію??? Порятунку не буде, адже це…

ПОРОЧНИЙ ПОСТРІЛ

Жанр: слр, еротика, трилер/кримінал

Їй доведеться стати частиною його світу, аби вижили вони вдвох…

Анотація:

Світ мафіозі жорстокий і холоднокровний. Безпринципний для мирних жителів, войовничий для ворогів. Їх гра триває роками. І ти можеш стати її частиною зовсім того не підозрюючи.

Одного вечора ти засинаєш у своєму ліжку, а прокидаєшся вже на Кубі. Ти – заручниця, чийсь жорстокий хід, частина гри. «Кокаїновий бог» вирішив, що обміняє мене. Він вирішив поставити хрест на моєму колишньому, впевнений в тому, що я все ще йому дорога. Тільки от є одна проблемка – він ненавидить мене так само сильно, як колись любив. Навіщо йому рятувати мирного жителя?

Ці двоє будуть довго з’ясовувати, хто з них «Мафія». Але порятунку не існує… Один «Пабло Ескобар» замінить іншого. Хто знав, що він так змінився. І тепер мені доведеться заглушити своє серце, адже Він вже роздав ролі. І моя – путана.

P.S. Це історія Марка і Мері з трилогії “Love is…”… Події розвиватимуться через п’ять років після їхнього розлучення 😉 ЧИТАТИ КНИГУ МОЖНА ОКРЕМО ВІД ТРИЛОГІЇ!

P.P.S. Ексклюзивно у моїх соцмережах ви вже можете прочитати пролог 😉

Уф, як вам такий поворот?))))

Усіх міцно обіймаю та вже сумую! *тут велике серце*

Оригінал статті на booknet.com: Відпустка :) Анонс новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення