Відомий лауреат премії «Золотий хрін-2020»

Відомий лауреат премії «Золотий хрін-2020»

Відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури у 2020-му році отримав Андрій Любка за роман «МУР». Про це оголосили журі конкурсу на підсумковій церемонії. 

Журі відзначило сцену з однією з героїнь книжки – Міленою, яка працює в ужгородському штабі місцевої демократично-європейської партії, що просуває на виборах мера контрабандиста.

 

Разом з тим, приз читацьких симпатій також завоював Андрій Любка і його роман «МУР».

Цього року церемонія через карантин пройшла онлайн за участю членів журі Юрія Володарського, Тетяни Трофименко, Тетяни Микитенко та Андрія Дрозда.

 

Претендентами на нагороду також були сцени з творів Юрія Андруховича «Радіо Ніч», Гліба Гусєва «Не святий», Вадима Яковлєва «Там, де починається територія», Софії Андрухович «Амадока», Дани Оханської “#КОХАЙТЕ_ся» та Антіна Мухарського «Карантин». З уривками претендентів можна ознайомитись на Facebook-сторінці премії.

 

Нагадаємо, роман Андрія Любки «МУР» вийшов у видавництві Видавництво 21 та Meridian Czernowitz. «Молодий український поет прокидається з бодуна, і його осяює геніальна ідея: треба одружитися, щоб упорядкувати своє життя і завдяки цьому написати Великий Український Роман! Але одружитися з ким? Котру з минулих любовних пригод узяти з собою у світле літературно-сімейне майбутнє? Відповідь на це запитання герою допоможе знайти вірний друг і знаний рибак Паша, а також поліція і група кровожерних гуцулів»,  – йдеться в анотації до книжки.

 

Як відомо, відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури у 2019 році отримав Василь Слапчук за «Роман & Роман».

 

Раніше повідомлялося, що 2018-го року лауреаткою премії стала Люко Дашвар за роман «Ініціація», а 2017-го відзнаку отримав Любко Дереш за сцену у книжці «Спустошення».

Оригінал статті на Suspilne: Відомий лауреат премії «Золотий хрін-2020»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"