Відомий лавреат II Міжнародної премії короткої прози імені Василя Портяка

Відомий лавреат II Міжнародної премії короткої прози імені Василя Портяка

Переможцем II Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка став поет та прозаїк з Кропивницього Кирило Поліщук. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Фастівської міської ради.

 

Ім’я переможця оголосили у Фастівському державному краєзнавчому музеї 8 квітня. Голова Фастівської міської територіальної громади Михайло Нетяжук та очільник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський вручили Поліщуку диплом лавреата та медаль, які засвідчують перемогу в конкурсі.

 

Зауважимо, учасниками II Міжнародної літературної премії стали 48 осіб. Зокрема, на премію свій текст подав автор з Чехії. Твори 15 фіналістів сформували збірку «Двадцять чотири мартини».

Як відомо, Премія імені Портяка заснована Національною спілкою письменників України і Фастівською міською радою 2020 року. Нею відзначаються твори короткої прози, написані українською мовою. Першим лавреатом премії став прозаїк та літературний критик Михайло Карасьов з новелою «Точка сходження».

 

Раніше повідомлялося, що журі Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка визначило список фіналістів.

 

Нагадаємо, що Василь Портяк, відомий український письменник, сценарист і прозаїк, помер у 2019-му році після важкої тривалої хвороби.

 

Фото: nspu.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Відомий лавреат II Міжнародної премії короткої прози імені Василя Портяка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"