Віддаю обкладинки у файні рученьки))

Віддаю обкладинки у файні рученьки))
Салют моїм незрівнянним астероїдам! І тим, хто ще не входить до цієї чудової ватаги, теж, класично, вітання! ヽ( ̄ω ̄( ̄ω ̄〃)ゝ
Що ж, це черговий блог щомісячної акції “Віддам у добрі руки”. Такий собі подарунок на Миколая.+(〃ノзノ)゚.+°
Презентую вам, мій любий народе, аж п’ять чудових безкоштовних обкладинок! Нагадую, що кожен може взяти лише одну з них, і тільки у тому випадку, якщо перший напише про це у коментарях!
1. Вже зайнята!
2.
3.
4.
5.
Сподіваюся, ці одежинки теж знайдуть своїх добрих власників, як і всі попередні (*≧∀≦*).
П.С.: Всі обкладинки підходять для комерційного використання;)).
Нехай вам щастить, любі!
Оригінал статті на Букнет: Віддаю обкладинки у файні рученьки))
Блог
До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!Допоможете мені – допоможу Вам;)
Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.
Любителям історичних романівДрузі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”
Хочу
Троянда кохання. Новинка 2021Перший анонс у 2021 році!
Пропоную одразу перейти до суті))
Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого
Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)
Жанри: сучасна
Роздуми про 69Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))
Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.
Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло
Помер відомий поет та графік Роман СадловськийУ Львові на 57-му році життя помер Роман Садловський, український поет та графік, учасник літературного угруповання «ЛуГоСад». про це повідомила на Facebook дружина його брата Юрія Маріа
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.