Відгук на “Серце для опудала” Лесі Найденко!

Відгук на “Серце для опудала” Лесі Найденко!

Відгук на “Серце для опудала” Лесі Найденко!

 

А тепер детальніше…)) 

 

 

Історія починається з того, що молода дівчина їде в село “Щасливе”, щоб стати вчителькою для дитини одного заможного фермера…)) На місці вона спочатку приймає хазяїна ферми за обслуговуючий персонал…)) Гумор на висоті вже з перших сторінок))

Хазяїн їй ані крапельки не подобається… Ще більше це почуття закріплюється, коли Марійка(донька нашого фермера) через нашу героїню втрачає свого улюбленця – маленького равлика, а її батько замість того, щоб подумати про доньку, думав лише про худобу, яку могло налякати та пригода…

Герої класні, живі, в них насправді віриш. 

В тегах зазначені гумор і фермер, я б ще додала сюди тег протистояння характерів))) Причому всі три головних персонажа –  вчителька, фермер і його донька – дуже яскраві і неідеальні(що я дуже люблю) В кожного з них вже на перших сторінках були певні недоліки саме тому герої і вбачаються такими живими. 

Щоб ви зацінили гумор і мову, я додам сюди цитати скріншотами з твору

 

(якщо скриншотів не видно – поновіть сторінку). 

 

 

Анотація до книги “Серце для опудала”

– У далекому-далекому королівстві жив один дуже багатий фермер. Він володів родючими землями, безкраїми ріками та незчисленною кількістю худоби. Ось тільки серце в нього було черстве і грубе. Воно настільки скам’яніло, що розучилося любити навіть власну донечку. Фермер цілими днями пропадав на роботі, намагаючись віднайти втіху хоча б у прибутках, а тим часом над його угіддям нависала тінь смутку. З кожним днем темрява зростала, підкрадалася до дитини, хотіла захопити маленьку в полон. Мабуть, так би й трапилося, якби одного дня на ферму не приїхала няня-чарівниця.
– А няня врятувала фермера? – запитала сонна Марійка.
– Вона досі над цим працює.

До речі, завтра на цей роман буде знижка 10% =)

 

Тож, якщо ви любите веселі історії, які крім того мають сильний і цікавий підтекст і підіймають різні важливі питання, однак читаються дуже легко, то вам сюди)) 
 

“Серце для опудала” дійсно варте вашої уваги!

Оригінал статті на Букнет: Відгук на “Серце для опудала” Лесі Найденко!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"