Відгук на книжку “Поцілунок чи смерть?”

Відгук на книжку “Поцілунок чи смерть?”

Відгук на книжку “Поцілунок чи смерть?”

Відгук на книжку Вікторія Задорська, Іса Тарк «Поцілунок чи смерть?»

Сьогодні таки прочитав книжку про Хелловін, хоча планував це зробити ще в листопаді (очі не доходили). Скажу зразу чесно: історія про пригоди Лізи, яку зманив в містичний замок Франкенштейна її коханий Макс, мені сподобалася (за те і поставив «зірочку»).

До прочитання мене спонукала цікава анотація:

Ненавиджу Хелловін і все що з ним пов’язане, але їду на його грандіозне святкування в замок Франкенштейна… “Де логіка?” — запитую себе й дивлюся на Макса, очі якого палають від захвату й передчуття свята… Так, я піддалась на вмовляння свого хлопця і… Потрапила у справжню ніч жахів, з реальними чудовиськами, якими нашпигований замок. От тільки біда в тому, що вони хочуть крові. Моєї крові.

На кожній сторінці книжки бурлять захоплюючі події. Описи приміщень замку, вивісок на стінах, персонажів, зроблені авторками твору, відображалися в моїй  уяві так, що здавалося, ніби я сам особисто став спостерігачем того, як всесильний Едвард захищав від черниць, зомбі та інших монстрів головну героїню. 

Тож і всім раджу прочитати цю неперевершену історію. Гадаю вона вам також сподобається.

А двом письменницям я бажаю натхнення і побільше цікавих книжок та задоволених читачів.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Відгук на книжку “Поцілунок чи смерть?”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Короткі сюжетні поради

Якщо помічаєте ці 6 ознак — варто переглянути сюжет!

Читач не розуміє хто тут головний герой (отже не відчуває з ним зв’язку).

Читач знає, хто герой, однак в героя немає чіткої мети (отже читач не розуміє мети

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"