Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук

Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук

Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук

Так-так, вам не здалося)) Я продовжую читати романи-конкуренти моїх романів “Така собі мільйонерка”  і  “Зіграй мою наречену”(сьогодні вона як раз набрала 250 000 прочитань і 666 зірочок хм)).

І заразі я розкажу вам про ще одну гідну роботу, подану на конкурс “Кохання не купити”, роман  Юліанни Бойлук “Сяйво обручки”, яка вже дихає в спину моїм романам і знаходиться на 4 місці в рейтингу конкурсу =)))) 

Сьогодні спробую оцінити цей роман за декількома параметрами. Отже, поїхали.

Перші і найважливіші, як на мене, параметри – це сюжет і персонажі. 

Сюжет, не зважаючи на деякі штампи з поділом спадщини і фіктивним шлюбом(давайте зізнаємося собі, часто ми навпаки читаємо той чи інший роман саме через ці штампи і, насправді, я – не вийняток ахахах… Згадую свій роман “Зіграй мою наречену” де також було щось подібне ))) мене дуже зацікавив. 

В першу чергу тому, що головні персонажі на початку роману в якомусь сенсі мають рівні матеріальне становище, але, через певні обставини, героїня, яку звуть Настя(до речі дуже позитивна і приємна, добра та доволі самостійна і самодостатня дівчина) передає свою частину акцій нашому головному герою – Артему =)) А він за це бере робить їй пропозицію…))

Вся справа в тому, що Настю вагітною покинув коханий чоловік, але вона не захотіла робити аборт. Я насправді дуже поважаю таких людей, як вона. Бо ж, не зважаючи на проблеми, які це може їй принести, вона вирішила залишити цю дитину. А так як вона працює на телебаченні, то зовнішність їй на роботі насправді важлива і від того я ще більше поважаю її. 

Одразу ж видно, що Артему вона подобається, однак сама Настя не вірить в те, що він робить їй пропозицію не просто щоб отримати контрольний пакет акцій на фірму. А ще, він одразу викликає у читача повагу. Це не якийсь там клятий владний герой чи щось подібне… Перше, що він каже Насті, з якою у нього до цього були не дуже гарні відносини(вони ж жили під однією кришею через те, що їх батьки одружилися) , коли дізнається про ситуацію, це те, що він хоче стати батьком цій дитині. І що не хоче шлюбу фіктивного.

А отут доречною буде цитата:

Такий виважений герой мене насправді зачарував. Реально.

Рідко коли побачиш саме таких хлопців в романах на букнет…)) Ну ви знаєте про що я) (отут має бути смайлик, що сміється Х))) 

Наступні параметри: ідея, тема, проблематика і мова.

Хто мене знає, той вже в курсі, що для мене в художніх творах завжди на перше місце виходять саме ідея та проблематика роману.

Тему розглядати детально не будемо, бо ж на конкурсі вона схожа у всіх =))) 

Отже, ідея і проблематика. Проблематика вибору між улюбленою кар’єрою і способом життя та новим і незвіданим життям з дитиною від людини, яка тебе зрадила й ще купою умов, щоб всю цю ситуацію “правильно” оформити. Бабуся пропонує дівчині фіктивний шлюб, щоб вона не була матір’ю одиначкою. Потім на цьому ж наголошує і сам Артем, якому це все потрібно саме для того, щоб отримати контрольний пакет акцій і стати повноправним директором. Хоча скажу чесно, я одразу відчула хімію між ними, особливо з боку Артема, і тому мені їх майбутній фіктивний шлюб вже не здається таким фіктивним…)) Хімія між ними ще та….)) 

Мова. Легка. Приємна. Красиві і не надто довгі описи, які легко читаються. Діалоги з характером, за якими цікаво слідкувати. 

ВЕРДИКТ – сильний в мене суперник….)) Читати варто))) 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу