Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук

Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук
Так-так, вам не здалося)) Я продовжую читати романи-конкуренти моїх романів “Така собі мільйонерка” і “Зіграй мою наречену”(сьогодні вона як раз набрала 250 000 прочитань і 666 зірочок хм)).
І заразі я розкажу вам про ще одну гідну роботу, подану на конкурс “Кохання не купити”, роман Юліанни Бойлук “Сяйво обручки”, яка вже дихає в спину моїм романам і знаходиться на 4 місці в рейтингу конкурсу =))))
Сьогодні спробую оцінити цей роман за декількома параметрами. Отже, поїхали.
Перші і найважливіші, як на мене, параметри – це сюжет і персонажі.
Сюжет, не зважаючи на деякі штампи з поділом спадщини і фіктивним шлюбом(давайте зізнаємося собі, часто ми навпаки читаємо той чи інший роман саме через ці штампи і, насправді, я – не вийняток ахахах… Згадую свій роман “Зіграй мою наречену” де також було щось подібне ))) мене дуже зацікавив.
В першу чергу тому, що головні персонажі на початку роману в якомусь сенсі мають рівні матеріальне становище, але, через певні обставини, героїня, яку звуть Настя(до речі дуже позитивна і приємна, добра та доволі самостійна і самодостатня дівчина) передає свою частину акцій нашому головному герою – Артему =)) А він за це бере робить їй пропозицію…))
Вся справа в тому, що Настю вагітною покинув коханий чоловік, але вона не захотіла робити аборт. Я насправді дуже поважаю таких людей, як вона. Бо ж, не зважаючи на проблеми, які це може їй принести, вона вирішила залишити цю дитину. А так як вона працює на телебаченні, то зовнішність їй на роботі насправді важлива і від того я ще більше поважаю її.
Одразу ж видно, що Артему вона подобається, однак сама Настя не вірить в те, що він робить їй пропозицію не просто щоб отримати контрольний пакет акцій на фірму. А ще, він одразу викликає у читача повагу. Це не якийсь там клятий владний герой чи щось подібне… Перше, що він каже Насті, з якою у нього до цього були не дуже гарні відносини(вони ж жили під однією кришею через те, що їх батьки одружилися) , коли дізнається про ситуацію, це те, що він хоче стати батьком цій дитині. І що не хоче шлюбу фіктивного.
А отут доречною буде цитата:
Такий виважений герой мене насправді зачарував. Реально.
Рідко коли побачиш саме таких хлопців в романах на букнет…)) Ну ви знаєте про що я) (отут має бути смайлик, що сміється Х)))
Наступні параметри: ідея, тема, проблематика і мова.
Хто мене знає, той вже в курсі, що для мене в художніх творах завжди на перше місце виходять саме ідея та проблематика роману.
Тему розглядати детально не будемо, бо ж на конкурсі вона схожа у всіх =)))
Отже, ідея і проблематика. Проблематика вибору між улюбленою кар’єрою і способом життя та новим і незвіданим життям з дитиною від людини, яка тебе зрадила й ще купою умов, щоб всю цю ситуацію “правильно” оформити. Бабуся пропонує дівчині фіктивний шлюб, щоб вона не була матір’ю одиначкою. Потім на цьому ж наголошує і сам Артем, якому це все потрібно саме для того, щоб отримати контрольний пакет акцій і стати повноправним директором. Хоча скажу чесно, я одразу відчула хімію між ними, особливо з боку Артема, і тому мені їх майбутній фіктивний шлюб вже не здається таким фіктивним…)) Хімія між ними ще та….))
Мова. Легка. Приємна. Красиві і не надто довгі описи, які легко читаються. Діалоги з характером, за якими цікаво слідкувати.
ВЕРДИКТ – сильний в мене суперник….)) Читати варто)))
Оригінал статті на Букнет: Відгук на книгу суперниці “Сяйво обручки”Ю. Бойлук
Блог
Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 роціУпродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про це повідом
Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 рокуУ конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П
Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а
Катерина Міхаліцина. Dogs of warПродовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас
Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІМайже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.