Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Добрий день, любі друзі!

По-друге, продовжую ділитися враженнями від книг, які запали в душу.

Сьогодні це книга Рини Мир “Покори мене”

https://booknet.com/uk/book/pokori-mene-b299813

Яніна – студентка факультету технологій та дизайну Київського національного університету. Вона проходить практику в модельному агентстві. І власник агентства Владислав запрошує її на побачення, дарує квіти та засипає подарунками. Та Яніна виявляється норовлива молода пані, яка прагне реалізувати себе у житті. Й мріє досягти успіху власними силами, оскільки за словами Коко Шанель «краса дається жінкам, щоб нас любили чоловіки, а дурість, щоб ми любили чоловіків». Тож молода леді мріє бути красивою, але аж ніяк не дурною. І що з цього вийде, можна лише уявити. Тож слідкуємо за розвитком подій у романі Рини Мир «Покори мене».  

Цікаво спостерігати за розвитком подій між цими двома героями. Здається від їх протистояння аж іскри розлітаються в різні боки. Дівчина виявилася не з боязкої десятки. За себе ще й як вміє постояти. Тож Владиславу Волкову не так легко буде підкорити норовливе дівчисько. Книга в процесі написання. І не знаю, що там наша талановита колега навигадувала, але чогось особисто мені здається, що нелегко доведеться нашому власникові модельного агентства. Ой не легко! Дівчина просто зносить все на своєму шляху. Будь-які спроби чоловіка відмітає миттєво. Можливо саме через оцю її впертість, власник агентства й не припиняє спроби знайти до дівчини підхід. Вважає, що зможе завоювати дівчисько. Ну-ну! Подивимося на його фантазію.

Аж самій стало цікаво, що ж таке має статися, що вона змінить своє негативне ставлення до нього. Хоча не можу сказати, що чоловік з перших сторінок викликає відразу. Навпаки. Місцями навіть співчувати йому починаєш.  

Мова написання чітка й лаконічна. Читається легко й невимушено. Від перепалки героїв аж дух захоплює. Неприязнь так і ллється з вуст Яніни.

Запрошую спостерігати за розвитком подій разом.

Рекомендую до читання тим, хто любить владних героїв та дуже емоційних героїнь. Сумно точно не буде.  

Ваша Ксенія Чейз  

Оригінал статті на Букнет: Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"