Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Добрий день, любі друзі!

По-друге, продовжую ділитися враженнями від книг, які запали в душу.

Сьогодні це книга Рини Мир “Покори мене”

https://booknet.com/uk/book/pokori-mene-b299813

Яніна – студентка факультету технологій та дизайну Київського національного університету. Вона проходить практику в модельному агентстві. І власник агентства Владислав запрошує її на побачення, дарує квіти та засипає подарунками. Та Яніна виявляється норовлива молода пані, яка прагне реалізувати себе у житті. Й мріє досягти успіху власними силами, оскільки за словами Коко Шанель «краса дається жінкам, щоб нас любили чоловіки, а дурість, щоб ми любили чоловіків». Тож молода леді мріє бути красивою, але аж ніяк не дурною. І що з цього вийде, можна лише уявити. Тож слідкуємо за розвитком подій у романі Рини Мир «Покори мене».  

Цікаво спостерігати за розвитком подій між цими двома героями. Здається від їх протистояння аж іскри розлітаються в різні боки. Дівчина виявилася не з боязкої десятки. За себе ще й як вміє постояти. Тож Владиславу Волкову не так легко буде підкорити норовливе дівчисько. Книга в процесі написання. І не знаю, що там наша талановита колега навигадувала, але чогось особисто мені здається, що нелегко доведеться нашому власникові модельного агентства. Ой не легко! Дівчина просто зносить все на своєму шляху. Будь-які спроби чоловіка відмітає миттєво. Можливо саме через оцю її впертість, власник агентства й не припиняє спроби знайти до дівчини підхід. Вважає, що зможе завоювати дівчисько. Ну-ну! Подивимося на його фантазію.

Аж самій стало цікаво, що ж таке має статися, що вона змінить своє негативне ставлення до нього. Хоча не можу сказати, що чоловік з перших сторінок викликає відразу. Навпаки. Місцями навіть співчувати йому починаєш.  

Мова написання чітка й лаконічна. Читається легко й невимушено. Від перепалки героїв аж дух захоплює. Неприязнь так і ллється з вуст Яніни.

Запрошую спостерігати за розвитком подій разом.

Рекомендую до читання тим, хто любить владних героїв та дуже емоційних героїнь. Сумно точно не буде.  

Ваша Ксенія Чейз  

Оригінал статті на Букнет: Відгук на книгу Рини Мир «покори мене»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Промокоди на Бісиш!

Добрий день, дорогі читачі!

Новорічні свята закінчилися, а от подарунки ще ні))) Розігруємо п’ять промокодів на безкоштовне читання книги Бісиш! Щоб взяти участь у розіграші потрібно виконати всього дві умови:

1) Бути

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу