Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.
 
На порядку денному розглянуто й схвалено заяву Секретаріату з мовного питання.
 
На засіданні ухвалено дату проведення засідання Приймальної комісії НСПУ, яке відбудеться 25 – 26 березня.
 
Заступник голови КО НСПУ Борис Пономаренко доповів про підготовку до відзначення 30-річчя НСПУ.
 
Заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна доповіла про видання письменницького довідника. Вона зазначила, що до довідника вже подали інформацію всі обласні організації й тепер він перебуває на етапі поліграфічного виробництва.
 
На засіданні внесені зміни до складу журі й Положень окремих літературних премій НСПУ, зокрема в Положеннях премій були збільшені фінансові винагороди для лауреатів. Також затверджено представників від НСПУ до складу журі літературних премії Кабінету міністрів України імені М. Гоголя і О. Гончара. До складу журі літературної премії ім. О.Гончара  запропоновано Тетяну Фольварочну, а до складу журі премії М.Гоголя – Василя Трубая. Також затверджено Положення і склад журі Літературної премії ім. М. Йогансена (створено дві номінації: роман/повість і нонфікшн), яку очолив головний редактор «Літературної України» Сергій Куліда.
 
Секретаріат затвердив Положення і склад журі літературної премії «У пошуках літературних талантів» та рішення журі літературної премії ім. Платона Воронька, цьогорічними лауреатами якої стали Лариса Ніцой і Ніна Гаврилюк.
 
Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного, зокрема питання про надходження коштів за вступ до НСПУ.
 
Секретаріат НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"