Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.

Голова НСПУ повідомив про скасування проведення Шевченківського свята у зв’язку з посиленням карантинних заходів у Києві та інших містах України. З цієї ж причини відкладено до завершення карантину проведення засідань Правління НСПУ, Приймальної комісії НСПУ і звітно-виборних зборів ув окремих обласних організаціях НСПУ.

Відповідальний секретар НСПУ Микола Гриценко доповів про висунення кандидатів від НСПУ на Президентську стипендію. Секретаріат затвердив список кандидатів на отримання стипендії.

На засіданні Секретаріату затвердили рішення журі Всеукраїнської  літературної премії «Благовіст». Авторитетне журі визначило цьогорічних переможців. Ними стали: у номінації «Твори для дітей» – Леся Мовчун за книжку «Панда любить мандрувати» та Олекса Синиченко в номінації «Переклад» – за переклад із німецької книжки Генріха Гейне «Флорентійські ночі». У номінаціях «Поезія», «Проза» і «Перша книжка автора» журі вирішило цього року премію не присуджувати. Як раніше повідомлялося, рішенням Секретаріату НСПУ від 3 березня 2021 року  номінацію «Публіцистика»  вилучено із Всеукраїнської літературної премії «Благовіст».

На засіданні Секретаріату також затвердили рішення журі Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка за 2020 рік. Лауреатом став Кирило Поліщук із міста Кропивницький за оповідання «Двадцять чотири мартини». 15 кращих оповідань фіналістів конкурсу вже видані окремою книжкою.

На Секретаріаті були обговорені питання підготовки заходів до 30-річчя НСПУ.

Також затверджено склад журі Літературної премії імені Р. Гамади.

Головний редактор видавництва «Український письменник» Василь Клічак доповів про підготовку до видання письменницького довідника. Він зазначив, що довідник перебуває у поліграфічному виробництві.

Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного, зокрема питання надання матеріальної допомоги членам НСПУ у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Було ухвалене рішення, у відповідності з яким матеріальну допомогу НСПУ можуть отримувати члени Спілки, які на момент розгляду не отримують Президентської стипендії.   
 
Пресслужба НСПУ
 
 

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"