Відбулась онлайн-презентація нової книжки для дітей письменниці Оксани Радушинської

Відбулась онлайн-презентація нової книжки для дітей письменниці Оксани Радушинської

У яскраво ілюстрованій великій книзі — казка з елементами українського фольклору на тему екології та бережливого ставлення до природи.

У рамках XV Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» поетеса, письменниця, журналістка, теле- і радіоведуча, громадська діячка Оксана Радушинська презентувала свою нову книгу-казку «Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля». Про це повідомляє ye.ua.

Оксана Радушинська написала її ще у 2012 році. За рукопис книги наступного, 2013-го, вона отримала “Корнійчуковську премію” — відзнаку Всеукраїнського літературного конкурсу на найкращий твір для дітей. Та у друк книга пішла лише наприкінці 2019 року, а восени 2020 року побачила світ.

До написання казки авторка поставилася дуже відповідально.

“Після першої премії “Коронації слова” я зрозуміла, що мій новий твір має бути написаний не гірше за попередні. Тому з відповідальністю поставилася до вибору ідеї, яку, до речі, взяла зі свого дитинства, — розповідає Оксана Радушинська. — Хто з нас у дитинстві не мріяв про інший фантастичний світ? А коли читач розгортає книгу, складається враження, що він у нього потрапляє. Моя казка про взаємодію двох дівчаток: Василинки і її копії з іншого світу — Блискавки. Ці персонажі — збірні образи сучасних дітей, із якими я спілкувалася”.

У канву сюжету органічно вплетений український фольклор, а “жива” мелодійна українська мова ненав’язливо прищеплює любов до України. Наскрізна тема, яку порушує Оксана Радушинська у своєму творі, — екологічна. У ній авторка наголошує, наскільки важливо любити і берегти природу: “Моя книга має екологічне спрямування. З дітьми необхідно говорити про те, що потрібно бути екологічно свідомими, берегти природу і знати, що все живе на Землі взаємопов’язане”, — додає Оксана Радушинська.

Як зазначає авторка, її книга — унікальна не лише змістом, а й оформленням і великим форматом — 30х42 сантиметри. Авторкою ілюстрацій стала хмельничанка Олена Янчук, яка змогла вдало відтворити всіх персонажів та їхній казковий світ.

Казку «Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля» можна не лише прочитати, а й прослухати. Наприкінці минулого року презентували її аудіоверсію. У створенні аудіоверсії книги взяли участь відомі хмельничани, заслужені артисти, музиканти та діячі мистецтв України. Головних героїнь озвучували дівчатка-близнята зі Старокостянтинова, які стали першими дітьми, котрі дізналися зміст книги.

До слова, це не єдиний озвучений твір Оксани Радушинської. Раніше вона презентувала аудіокнигу своєї повісті «Метелики в крижаних панцирах».

Цільова аудиторія казки “Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля” — діти віком 8-10 років. Книга вийшла невеликим накладом у рамках обласної програми підтримки книговидання. Її наклад не продавали, а розповсюдили по дитячих бібліотеках Хмельниччини.

Фото: unas.news

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Відбулась онлайн-презентація нової книжки для дітей письменниці Оксани Радушинської

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"