Втеча 2 Книгу завершено!

Втеча 2 Книгу завершено!

Втеча 2 Книгу завершено!

 

Ось і добігла кінця ще одна наша спільна з Інною історія. Закінчена книга, ніби маленьке життя, котре автори, залучившись підтримкою читачів проживають разом з героям твору. Якщо ви полюбляєте пригоди, не боїтеся випробувань та ладні зануритися у динамічний сюжет, напевно Втеча припаде вам до душі.

Перед написанням продовження, не рідко виникають думки та в деякій мірі побойовання, щодо того чи не виглядатиме воно “слабшим” за свого попередника. Підійшовши до роботи над другою частиною, ми з Інною вирішили ризикнути, бо просто не могли вчинити інакше. Усі герої стали немов рідними, що не давало змоги їх відпустити. А найголовніше – це читачі, частина з яких чекала на продовження пригод! Чекали на нього і ми самі. Свого часу перша частина історії, завдяки шаленій підтримці читачів півроку трималася в загальному топі за що Вам велика дяка від нас! Певен, що той хто читав першу “Втечу”, скоріш за все зазирне до продовження, принаймні ми в це щиро віримо. Для тих, хто вирішить почати знайомство з дилогією саме з другої частини, можемо сказати, що читати її можна і як окрему історію. Через те, що майже всі головні герої “перейшли” з першої частини, можливо все таки варто почати з неї, хоча пригоди в обох книгах різні і сподіваємося не гірші одна за одну.

Безмежно вдячні Вам за увагу та підтримку! Щиро бажаємо Вам гарного настрою, лише світлих емоцій та приємного читання!

Втеча 2 Притулок Зендера

Оригінал статті на Букнет: Втеча 2 Книгу завершено!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"