Всім проміків!

Всім проміків!

Всім проміків!

Зараз буде роздача проміків від мене, багато візуалізацій та інших веселих картинок, тож запрошую. Заходьте буде весело, пзнавально та дууууууууууже цікавезно й головне корисно.

Все почалося з того, що Роман Павленко виклав пригодницький роман “У володіннях водяного”, в якому зазначалося, що події відбуваються під час російсько-української війни та в окупованому Криму.  Книгу було видалено адміністрацією сайту без пояснення причин. Це збентежило, але все ж залишався варіант, що десь виникла помилка, або сам автор десь набокопорив. 

На наступний день була річниця російського вторгнення в Крим і я підготувала матеріал та опублікувала блог про цю подію та історію “передачі” Криму, і його теж було видалено. Нехай, подумала я, може це прийняли за блог не на літературну тему, хоча дуже літературну – бо це розвідка майбутньої книги, але нехай.

Слідом Маряна Доля об’явила флешмоб “Це і моя війна” в якому запросила всіх свідомих авторів написати короткі оповідання присвячені війні на Донбасі. Цей блог, а також частину оповідань також видалили без пояснення причин. Хоча це точно був суто літературний флешмоб. 

Зокрема видалено: Ксения Демиденко “Бронежилет для сина”, Lana Deniz “”Депутат”, Міла Костриця “Біль”.

Поки доступні: Ярина Мартин “Кордон між нами”, Taliana “Казка про Небесну Сотню”, Дарія Китайгородська “Мій Крим”, Галина Курдюмова “Сім життів та одне кохання”, Анна Дейна “Воїн у білому халаті”, Максим Власвіт “Моя хата скраю”, Олена Скуловатова “Я вірю в тебе”.

Також попав під роздачу мій блог присвячений Медвинському повстанню та звірствам більшовиків під час революції. Збіг? Не думаю.

 

Мене обурює, що портал свідомо, а тепер я переконана, що це свідома позиція, прибирає згадки про війну. Тобто в їхньому рожево-слодострасному світі немає ніякої війни, не гинуть українці на Донбасі, немає окупованого Криму, тисячі людей не залишилися без даху над головою, а ми з росіянами брати навіки? Чи як це розуміти? Коли сьомий рік поспіль точиться війна відмазка – це просто бізнес не працює. 

Я все ж сподіваюся, що на Букнеті  просто завівся якийсь один ватний адмін, який робить ці речі й його просто звільнять, але чим далі, тим примарнішою стає ця надія.

І так, я розумію, чим ризикую. В мене відритий КК, моя книга “Пацанка за квотою” перша в жанрі й друга-третя на конкурсі. Але купити мене за тридцять монеток не вдасться. І, от пападос, в книзі цілих тридцять сторінок герої перебувають в полоні сепарів в Донецьку, тож конкурс я програла, як тільки книгу прочитають. 

І так, мені шкода втрачати те, що напрацьовано за дев’ять місяців, але мовчати не буду. Якщо комусь здається, що можна прийти до українців і заткнути їх просто так, владно відправивши в бан, вони сильно помиляються, ми не росіяни, терпіти не будемо. Тим більше письменники завжди були в авангарді подій. Згадайте розстріляне відродження, той же Стус ризикував значно більше, ніж втратою двісті гривень в місяць.

І все ж хочеться надіятися, що прийде хтось вміняємий і розставить все по своїх місцях й портал зможе бути місцем для цікавих якісних книг, а не .. ну ви зрозуміли. 

Ну, а якщо я зникну, завжди мене можна знати в інсті та ФБ набравши прізвище латинкою. 

Слава Україні!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Всім проміків!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"