Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані…

Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані…

Відповідно до наказу Міністерства оборони України від 17.10.2017 № 535, у Збройних Силах України відбудеться Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем». 
Про це повідомляє пресслужба ГШ ЗСУ.
Конкурс проводиться з метою популяризація сучасної військово-патріотичної пісні та маршової музики, включення у репертуар військово-музичних колективів творів військово-патріотичної тематики, використання їх у повсякденній діяльності військ (сил).
Умови Конкурсу:
можуть брати участь аматорські та професійні автори, виконавці та творчі колективи;
до участі приймаються твори, написані та виконані виключно державною мовою.
Номінації Конкурсу:
сучасна військово-патріотична та авторська пісня;
гімн виду Збройних Сил України, роду військ, бригадна (полкова) пісня;
стройовий, похідний та зустрічний марш.
Кожна номінація має категорії «Аматори» та «Професіонали»:
до категорії «Аматори» належать непрофесійні (самодіяльні) виконавці або колективи;
до категорії «Професіонали» належать професійні музичні виконавці або колективи.
Конкурс проводиться в три тури:
I тур (квітень – червень) – на рівні військових частин (установ), військових навчальних закладів, оперативних (повітряних) командувань, видів Збройних Сил України та інших органів військового управління.
II тур (серпень – вересень) – вивчення складом журі конкурсних творів та їхній відбір для участі у III турі.
III тур (жовтень) – присвячується Дню захисника України, оголошуються результати, проводиться нагородження переможців і призерів та відбувається гала-концерт учасників Конкурсу.
Заявки на участь у Конкурсі (зразок у додатку до наказу Міністерства оборони України від 17.10.2017 № 535) разом із конкурсними матеріалами (у форматах: аудіо-, відеозаписи, текстовий та нотний матеріали – на електронних носіях інформації типу CD (DVD), флеш-накопичувачах) можуть надсилатись як безпосередньо до Військово-музичного управління Збройних Сил України, так і за підпорядкованістю, або на електронну пошту:
pisni2021@gmail.com.
Заявки приймаються до 30 червня включно.
Під час оцінювання конкурсних творів враховуються: відповідність вимогам жанру, оригінальність і новизна, художня цілісність, наявність авторських оркестровок та аранжувань.
Нагородження переможців Конкурсу здійснюється за кожною категорією у відповідній номінації шляхом вручення дипломів та цінних подарунків (грошових премій).

Джерело: armyinform.com.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"