Вподобай мене | Нове оповідання до збірки

Вподобай мене | Нове оповідання до збірки

Вподобай мене | Нове оповідання до збірки

Привіт вам в новому році! 

Цього разу з запрошенням до збірки “Теплі історії до кави та пледу”. Поки я поїдала тонни мандаринок під ялинкою, прийшла мені раптом на думку одна коротенька історія під назвою “Вподобай Мене”. Зі своєю романтикою на межі реального й містичного вона, як на мене, вписується в загальну атмосферу збірки, а відтак, рятує її від статусу “Заморожена”. 

Анотація: Сьогодні мало кого здивуєш сайтом знайомств. Дівчині, яка ніколи не довіряла подібному способу пошуку пари, пощастило (а може й не дуже?) натрапити на один із них. Ніна з перших хвилин ставиться до нього скептично, але сайт виявляється доволі незвичним. То дивує, то дратує, а то і шокує. То чи ризикне вона з кимось познайомитися?

 

Міцно обіймаю,

Ваша Торі

Оригінал статті на Букнет: Вподобай мене | Нове оповідання до збірки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу