Вони стали частиною Вашого серця?

Вони стали частиною Вашого серця?

Вони стали частиною Вашого серця?

Вчора завершила книгу “Кохання без меж та принципів” і хочу подякувати Всім, хто підтримував мене під час написання історії та після її завершення))) 
Дякую за Ваші емоції, щирі слова та час, який Ви приділили цій книзі))) 

«Ви коли-небудь помічали, як зовсім чужа вам людина в один момент краде ваше серце і заполоняє всі думки? Спочатку ви не розумієте себе і власних почуттів, згодом з усіх сил заперечуєте цей факт, потім ніби й приймаєте це, але так і не усвідомлюєте до кінця. Він ніби нічого не зробив, щоб стати частиною вашого серця, але воно наперекір всім сумнівам і здоровому глузду весь час зайняте лише однією людиною. Де він? З ким він? Чи тепло він одягнувся по такій погоді?»

«Потім ніби ці відчуття проходять, але один погляд, дотик чи слово, і ви готові посеред ночі «леліти» на зустріч з людиною, з якою ваше серце завжди ходило поряд! До біса всі принципи, до біса здоровий глузд, все до біса лише б опинитися поряд! І як би не було прикро, але все написане вище відноситься не до чоловіків, а до сучасних дівчат. Сучасні чоловіки як кіт Гарфілд із мультфільму – «Люби мене, годуй, і нікому не віддавай».

Сподіваюсь, що герої також стали частиною Вашого серця!

Оригінал статті на Букнет: Вони стали частиною Вашого серця?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Результати!)

Друзі, не можу з телефону завантажити картинку(((

Генератор згенерував 7 номер, тому вітаю переможницю!)

Під блогом напишіть або інстаграм, або електронну адресу))

Всіх інших прошу не засмучавати й з прийдешнім жіночим

Перше звертання до читачів

Дорогі читачі) 

Вітаю вас на своїй сторінці. Дякую кожному хто читає мою першу книгу, стежить за мною і ставить зірочки. Як для автора мені дуже приємно за кожен коментар, зірочку та підписку. Так як я лише починаю, прошу

Святкові промокоди!

Привіт, мої любі дівчата! Напередодні жіночого свята весни свої промокоди дарують відразу три любовних романи!

 Сьогодні розіграємо чотири промокоди до найромантичнішої історії кохання «До нестями»!

Три промокоди

Реальність чи видумка?

Читаю блоги і помічаю,  всі щось продають,  всі щось пропонують.  А я хочу просто поговорити.  От стільки  вже перечитала любовних історій,  що не злічити,  навіть свою написала))  а все задаюся питанням:

Зібрати уламки

Книга “Зібрати уламки”

сучасний любовний роман 

(кохання не купити, зрада, важкий вибір)

повний обсяг, безкоштовно

 

Книга “Зібрати уламки”

“Життя здається безтурботним, а майбутнє – визначеним.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"