Вони стали частиною Вашого серця?

Вони стали частиною Вашого серця?

Вони стали частиною Вашого серця?

Вчора завершила книгу “Кохання без меж та принципів” і хочу подякувати Всім, хто підтримував мене під час написання історії та після її завершення))) 
Дякую за Ваші емоції, щирі слова та час, який Ви приділили цій книзі))) 

«Ви коли-небудь помічали, як зовсім чужа вам людина в один момент краде ваше серце і заполоняє всі думки? Спочатку ви не розумієте себе і власних почуттів, згодом з усіх сил заперечуєте цей факт, потім ніби й приймаєте це, але так і не усвідомлюєте до кінця. Він ніби нічого не зробив, щоб стати частиною вашого серця, але воно наперекір всім сумнівам і здоровому глузду весь час зайняте лише однією людиною. Де він? З ким він? Чи тепло він одягнувся по такій погоді?»

«Потім ніби ці відчуття проходять, але один погляд, дотик чи слово, і ви готові посеред ночі «леліти» на зустріч з людиною, з якою ваше серце завжди ходило поряд! До біса всі принципи, до біса здоровий глузд, все до біса лише б опинитися поряд! І як би не було прикро, але все написане вище відноситься не до чоловіків, а до сучасних дівчат. Сучасні чоловіки як кіт Гарфілд із мультфільму – «Люби мене, годуй, і нікому не віддавай».

Сподіваюсь, що герої також стали частиною Вашого серця!

Оригінал статті на Букнет: Вони стали частиною Вашого серця?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"