Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Понад сто різноманітних заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки, відбудуться в Луцькій територіальній громаді. Про це повідомляє golos.com.ua.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Поліщук. До їхньої організації і проведення залучатимуть заклади культури, бібліотеки, школи, музеї, громадські організації, а також літературознавців і митців.

У Луцьку та приєднаних до нього наприкінці минулого року територіальних громадах проведуть конкурси читців поезії Лесі Українки, літературні години, виставки книжок.

Зокрема, у міській художній школі відбудеться відкритий конкурс серед учнів навчальних художніх закладів «Єдиний мій, коханий рідний краю!». Драму-феєрію «Лісова пісня» глядачі побачать 18 та 21 лютого у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Шанувальникам творчості поетеси також буде запропоновано проект «Луцьк Косачівський» — мандрівка до локацій міста, пов’язаних із родиною Косачів.

24 лютого презентуватимуть СD-диск пісень, записаних із голосу Лесі Українки, у виконанні учнів міської музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена.

У день народження поетеси, 25 лютого, Палац культури запрошує на мистецький проект «Лесине слово у вічність». Того само дня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує на презентацію Міжнародного онлайн-марафону народного читання «Piosenka Lesna. Лісова пісня. Waldlied. Forest Song», що стартує у соцмережах.

26 лютого у бібліотеках триватимуть «Лесині читання» за участю письменників Волинського обласного осередку НСПУ.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дарую обкладинку.

Дарую обкладинку.

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"