Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Понад сто різноманітних заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки, відбудуться в Луцькій територіальній громаді. Про це повідомляє golos.com.ua.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Поліщук. До їхньої організації і проведення залучатимуть заклади культури, бібліотеки, школи, музеї, громадські організації, а також літературознавців і митців.

У Луцьку та приєднаних до нього наприкінці минулого року територіальних громадах проведуть конкурси читців поезії Лесі Українки, літературні години, виставки книжок.

Зокрема, у міській художній школі відбудеться відкритий конкурс серед учнів навчальних художніх закладів «Єдиний мій, коханий рідний краю!». Драму-феєрію «Лісова пісня» глядачі побачать 18 та 21 лютого у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Шанувальникам творчості поетеси також буде запропоновано проект «Луцьк Косачівський» — мандрівка до локацій міста, пов’язаних із родиною Косачів.

24 лютого презентуватимуть СD-диск пісень, записаних із голосу Лесі Українки, у виконанні учнів міської музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена.

У день народження поетеси, 25 лютого, Палац культури запрошує на мистецький проект «Лесине слово у вічність». Того само дня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує на презентацію Міжнародного онлайн-марафону народного читання «Piosenka Lesna. Лісова пісня. Waldlied. Forest Song», що стартує у соцмережах.

26 лютого у бібліотеках триватимуть «Лесині читання» за участю письменників Волинського обласного осередку НСПУ.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Волинь: Місто пам’ятає її голос, чує її кроки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"