Водолій, постпостмодернізм і нова книга.

Водолій, постпостмодернізм і нова книга.

Водолій, постпостмодернізм і нова книга.

Зараз люди з тонкою душевною організацією і тренованим розумом спостерігають злам епох, що відбувається буквально на очах (якщо знати, куди дивитися).

Але всі відмічають головне – перехід і злам. Це наче східне прокляття “Щоб ти жив у епоху змін”, або західне благословення, де зміни прирівняно до прогресу.

Тому що маємо, те маємо. А саме розгубленість великої частини людства і втрату пріоритетів.

Все більше людей доходить своїм розумом про шкоду надлишкового споживання і життя напоказ не тільки для нашої Землі в цілому, а й для себе особисто.

Все більше людей, не змовляючись, повертаються до реальності з ілюзій про красиве життя в країні рожевих єдинорогів, де можна побажати – і станеться, де картинка = реальність, а реальність повинна бути як картинка.

Насправді наша реальність не ідеальна, не змінюється від того, як ми її подаємо для чужих людей,  але нам жити саме в ній. І створювати собі щастя з того, що маємо в реалі, а не в уяві. 

І що немає сенсу переконувати когось в тому, що в тебе все  ОК, коли ти сам у цьому не переконаний.

Про це мені думалось, поки писалась невелика розповідь про любов, яка ще сама себе не розпізнала,  любов, що сама себе вигадала і намагалася втілитись в життя, і про дещо ще, описане в короткому романі

“Довго і щасливо”  

https://booknet.com/uk/book/dovgo-shchaslivo-b326280

Автор буде безмежно вдячний, якщо ви завітаєте до цієї оповіді й  поділитесь враженнями. 

 

Оригінал статті на Букнет: Водолій, постпостмодернізм і нова книга.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"