Влада Тарас та їхня Вендета ❤

Влада Тарас та їхня Вендета ❤

Влада Тарас та їхня Вендета ❤

Журналістка і коп в пошуках вендети!

ОСОБИСТА ВЕНДЕТА

Прикинутися секретаркою і проникнути в секретний офіс колишнього, щоб вкрасти документи, які його знищать?

Прикинутися копом і потрапити до злощасного таємного офісу того, хто вкрав спадок, і мало не огрести від скаженої журналістки? 

Зламати замок на дверях, чи може одразу сейф підручними засобами? 

Обманути копів? 

Відімкнути тачку без ключа і так само без ключа завести її? 

Надати майстерклас з першої допомоги при кульовому пораненні? 

А може, закохатися?

Ні, от останнє точно заборонено. Мати холодну голову — дуже важливо для того, щоб помститися, і при цьому не наламати дров…)) Хоча, схоже, ця парочка не може їх не ламати =)) Хімія між ними відчувається з перших розділів. Сергій і Аня дуже різні, мають різні мотиви для помсти та різні кінцеві цілі, однак однакову мету — помститися одній людині. 

У тексті є:сильні особистості, протистояння, сильні почуття

За характером обидва головних персонажа неоднозначні, а їх поведінка часто непередбачувана. Скажу чесно, я зовсім не очікувала деяких сюжетних поворотів. 

Цікаво читати СЛР, в якому за головного героя пише справжній хлопець, одразу відчувається непідробність, справжність чоловічого образу. Завдяки цьому роману я відкрила для себе творчість Тараса Мельника, він молодець, круто пише як екшн, так і романтичні моменти. У них з Владою вийшов гармонійний і цікавий тандем.

Також круто, що розділи чергуються і ти по черзі поринаєш то в історію Ані, то в історію Сергія. Коли за кожним з головних героїв книги стоїть свій автор, то взаємодія персонажів виходить надзвичайно реалістичною….

Ну і авжеж мені було цікаво дізнатися різні лайфхаки щодо відмикання замків і тому подібного… Навіть писала Владі в приват в фб, щоб дізнатися, де вона всього того набралася =)) І як виявилось спершу було вивчення що з чим їсти, а вже потім набір тексту)))

На завершення скажу, що книга варта уваги читача,

а особливо кому цікавий такий жанр та стиль написання!

А кому подавай більше почуттів, віртуального життя в перемішку з реалом, то переходіть до ще одного твору Холод Влади ВІСІМ БАЖАНЬ

У тексті є:кохання та вибір, кохання і зрада, реалізм

Анотація до книги “Вісім бажань”

Жорстока реальність, де кожен з героїв в кінці-кінців буде і переможцем, і програвшим, бо вигравши в “вірті”, він програє в “реалі” і навпаки, вигравши в “реалі”, він програє в “вірті”…
АНІКА: Коли вірт стає справжнішим за реал.
ДІМА: Коли бажання змусять обирати: жити як раніше, чи ризикнути.
РІНА: Коли вибір між реалом і віртом надто очевидний.
ЛЕКС: Коли бажання повернути дружину змусить таємно піти за нею у віртуальний світ.
ОЛЯ: Коли твоє життя настільки сіре, що тільки кольоровий вірт і рятує.
ЕНДІ: Коли вірт стає власним наркотиком.
МАРІ: Коли вірт стає справжнім порятунком.
МАКС: Коли бажання бути поруч з важливою людиною змусить піти проти принципів…

Історія без награних хепі-ендів.
Історія про справжню ціну щастя. Історія про вибір та реальне життя.

P.S Без читачів я просто автор, а з вами Я є Я❤.❤.❤.

Ваша Міка Стів

 

Оригінал статті на Букнет: Влада Тарас та їхня Вендета ❤

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"