Видадуть раніше неопубліковані розділи «Доктора Серафікуса» Домонтовича

Видадуть раніше неопубліковані розділи «Доктора Серафікуса» Домонтовича

У серії «Vivat Класика» вийде друком видання роману «Доктор Серафікуса» Віктора Петрова-Домонтовича, у яке включені неопубліковані раніше розділи. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив літературознавець В’ячеслав Левицький, котрий став упорядником видання.

За словами Левицького, в існуванні другої частини роману не були впевнені навіть друзі Домонтовича, зокрема Юрій Шевельов.

 

Окрім цілком нових частин тексту, до видання увійдуть й маловідомі редакції решти розділів. Текст супроводжуватимуть розлогі коментарі В’ячеслава Левицького.

 

З раніше неопублікованих розділів можна дізнатися:

  • хто стала дівчиною професора Комахи;
  • чим Вер Ельснер займалася на селі;
  • хто збирався її розстріляти в Києві;
  • яку шкідливу звичку мала Тася;
  • куди поділась (і як знайшлась) Ірця;
  • який захід 1920-х відвідали Вер і доктор Серафікус;
  • які фейки приховано у творі.

 

 

Як повідомлялося, 2021 року у Франції видали раніше неопубліковані рукописи Марселя Пруста.

 

 

Чільне фото: Віват

Оригінал статті на Suspilne: Видадуть раніше неопубліковані розділи «Доктора Серафікуса» Домонтовича

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"