Видавництво вдруге стало лавреатом премії KyivPride Awards

Видавництво вдруге стало лавреатом премії KyivPride Awards

Видавництво «Видавництво» відзначили нагородою «Френдлі-бізнес», що дається за значний внесок у захист та просування прав і видимості ЛГБТІК+ людей від організації KyivPride. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

«Ми дуже втішені й вдячні, що другий рік поспіль лґбтік+ ком’юніті обирає нас, це означає, що Видавництво рухається у правильному напрямку. Однак в цьому є і негативний бік: бізнес робить замало для квір-спільноти. Змінити аватарку на прайдівську — недостатня підтримка. Потрібні дії, активна участь та залученість. На жаль, цього майже не бачимо в інших бізнесах», — написали на сторінці видавництва.

 

Там переконані, що потрібно більше діяти для ефективного долання стереотипів, а бізнесів, які підтримують ЛГБТКІ+ спільноту, мусить ставати більше, тож у 2025 році в цій номінації будуть гідні конкуренти.

 

У «Видавництві» подякували читачам  за підтримку і додали, що готують  ще більше квірних проєктів, а також робитимуть все можливе для того, щоби ЛГБТІК+ спільнота завжди була на часі.

 

«Дякуємо вам, дорогі союзниці та союзники за розуміння важливості дотримання прав людини в Україні та за всі ваші кроки, які ви робите на підтримку рівності», — написали у KyivPride.

 

Як відомо, у 2023 році Видавництво теж отримало цю відзнаку.

 

 

Зображення: KyivPride Awards

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво вдруге стало лавреатом премії KyivPride Awards

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"