Меню

Вигляд книги

Букнет Вигляд книги

Вигляд книги

Людину зустрічають по одягу, а книгу по обкладинці. Чи дійсно так? Цікаво почути ваші думки. Я наприклад, якщо зовні твір не привабив, то яким би не був ідеальним текст, просто не розгорну її. ( У всіх так?)

Отож, у моєму баченні на обкладинці не повинно бути багато дрібних деталей. Тобто, маленькі чупакабри в ювелірних прикрасах на задньому фоні, багато написів, якісь сердечка, чи інші яскраві(або ні) крихітні речі, через що розбігаються очі й одразу не зрозуміло, до чого воно все? ( як варіант, мій “Безумець”. Купу незрозумілих елементів, дрібничок, але то таке)

Інша сторона медалі, коли надто монотонно, вся увага прикута до одного предмета, то теж скучно. ( Типу, один артефакт на кольоровому фоні; Зображення галявини, чи інших світлин з природою, де я бачу гарне фото, але ніяк не обгортку); або картинка, настільки “замисловата”, що роздивляючись не одразу розумієш шо то є ( був досвід на сайті, де вдивлялася на обкладинку і геть не розуміла, а потім бачила поцілунок двох людей. Та через деякий час, коли натрапила на цю книгу знову, оба то не губи, то йолки палки жіночі ноги!!!)

Ну і найбільш вразлива до співідношення Титулки з Обкладинкою. Іноді трапляються милі/веселі назви до жанру жахи, або навпаки. Але найгірше..Просто фаталіті для мене, це вживання русизмів(або як вже кажуть – росіянізмів) у назві книги. Все друзі! Нокаут! Навіть до анотації не дійду.

А який варіант вас дратує? І що думаєте?

Оригінал статті на litnet.com: Вигляд книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення