Вже четвертий розділ роману “Спадок художника”

Вже четвертий розділ роману “Спадок художника”

Вже четвертий розділ роману “Спадок художника”

Сьогодні виклав вже четвертий розділ роману “Спадок художника”

На ідею цього твору наштовхнула дружина. Вона розповіла про якійсь сон. А потім сказала що з цього можна було би написати повість чи цілий роман

Потім деякий час на письменницькому курсі розписував структуру, заповнював картки, аж раптом оголосили конкурс “Містичні дивовижі”. Я вже думав що не встигну написати та кинув написання на другому розділі. Але почалася війна. І термін прийому продовжили. Єдине на що можна відволіктися – дописати твір який розпочав. 

Це історія хлопця-студента який вчиться на художника. В нього помирає дід. Відомий та талановитий митець. Хлопець в 14 років став сиротою, а діда востаннє бачив  у 6 років бо бабуся та батьки забороняли хлопцеві з ним бачитися. Аж раптом прийшла звістка про смерть діда та про спадок. Бо дід заповів весь свій спадок онукові: старий дім на краю містечка, картини і багато таємниць, які він залишив  після себе. 

Дякую Радіанті за гарно та старанно зроблену обкладинку для книжки! І дружині Ользі Пелешук за моральну підтримку та ідею цього твору. 

Приємного читання! 

Читати роман тут

 

Оригінал статті на Букнет: Вже четвертий розділ роману “Спадок художника”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"