Велике видавництво у США не друкуватиме книжку сенатора, який не визнав результати виборів

Велике видавництво у США не друкуватиме книжку сенатора, який не визнав результати виборів

Видавництво Simon & Schuster скасувало заплановане видання книжки сенатора Джоша Гоулі одного з кількох членів Конгресу, який намагався скасувати результати президентських виборів. Про це повідомляє The New York Time.

Гоулі, республіканця від штату Міссурі і союзника Дональда Трампа, критикують за оскарження результатів виборів і звинувачують у сприянні підбурюванню натовпу, який штурмував Капітолій. Його книжка «Тиранія великих технологій» (The Tyranny of Big Tech) мала вийти в червні, але видавництво Simon & Schuster вирішило відмовитися від цього задуму.

 

«Ми не прийшли до цього рішення легковажно. Наша місія як видавництва завжди полягатиме у примноженні різноманіття голосів та точок зору. Водночас ми серйозно ставимося до громадської відповідальності й не можемо підтримати сенатора Гоулі після його участі у тому, що стало небезпечною загрозою», – зазначили у Simon & Schuster.

 

У своїй заяві, опублікованій у Twitter, сенатор зазначив, що скасування його книжки «є образливим для Першої поправки»: «Simon & Schuster анулюють мій контракт, оскільки я представляв своїх виборців, ведучи дебати на підлозі Сенату щодо доброчесності виборців, які зараз вони вирішили подати як крамолу».

 

Також Гоулі додав, що планує судитися з компанією. На це Simon & Schuster заявили, що впевнені, що діють в межах своїх договірних прав.

 

Як відомо, за останні чотири роки низка людей із найближчого оточення Трампа уклали книжкові угоди. Макміллан опублікував спогади Сари Хакабі Сандерс. Дональд Трамп-молодший, старший син президента, випустив книгу з Гачетт і сам видав іншу.

 

Simon & Schuster, одне з п’яти найбільших видавництв США, за останні роки випустило кілька головних політичних книжок, зокрема «Too Much and Never Enough», написаної Мері Л Трамп, племінницею президента; «Rage», Боба Вудворда; та «The Room Where It Happened» Джона Болтона, колишнього радника з питань національної безпеки в адміністрації Трампа.

 

Раніше Simon & Schuster вже піддавалась тиску громадськості через співпрацю із суперечливими авторами. У 2017 році видавництво відмовилося від запланованого видання книжки правого коментатора та активіста Майло Яннопулоса.

 

Разом з тим, книжка Гоулі, яка вже була доступною для попереднього замовлення на Amazon та інших платформах, стосується не виборів чи Трампа, а технологічних корпорацій, таких як Google, Facebook та Amazon.

 

Раніше повідомлялося, що американське видавництво Hachette Book Group, яке збиралося видати книжку мемуарів відомого американського кінорежисера Вуді Аллена, також скасувало публікацію через скандальну репутацію автора. Пізніше це видання здійснила компанія Arcade Publishing.

 

Також повідомлялося, що книжка племінниці президента США Мері Трамп про Дональда Трампа у перший день продажів розійшлася накладом у понад 950 тисяч копій в різних форматах.

Оригінал статті на Suspilne: Велике видавництво у США не друкуватиме книжку сенатора, який не визнав результати виборів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"