Меню

Вгадайка до “Подаруй мені свободу”

Букнет Вгадайка до “Подаруй мені свободу”

Вгадайка до “Подаруй мені свободу”

Доброго ранку, друзі!

«Навіщо Дикий Філ витягнув ніж, при новій зустрічі з Юліаною?»

Ясна річ, спойлерів ми з Феєю робити не будемо, але от з’явилася думка, що можна влаштувати таку вгадайку серед читачів.

Тож, оголошую умови!

Кожен, хто почав читати книгу «Ріверія. Подаруй мені свободу», може в коментарях до твору написати своє припущення щодо питання. Серед наявних варіантів авторами буде обрано 3 найбільш відповідних, або оригінальних (у випадку, якщо відповідних не буде).

Переможці (ну а як же без них?) матимуть змогу назвати своїм ім’ям (власним, або вигаданим, або близької вам людини – на власний розсуд) одного з трьох пересічних нових героїв, котрі далі з’являтимуться у творі.

Зауважте!

Ми не вигадуємо версію, ми вгадуємо вже наявну, оскільки книга дописана.

Ті, хто не читав дану книгу, ясна річ, можуть брати участь в обговоренні, але, ви ж розумієте, що тоді вам доведеться розраховувати лише на оригінальність, бо шансів вгадати у вас значно менше. Не сумуйте, вгадайка триватиме зо два тижні, ви ще встигаєте прочитати.

У грі не беруть участь члени моєї родини, які вже читали твір та знають, що до чого та члени родини Феї-співавтора.

Пересічних героїв, які ще не з’являлися, попереду у книзі три (два чоловіки та одна жінка). Один з них матиме більшу вагу та частіше з’являтиметься на сторінках. Решта з’являється в кількох епізодах. (Це пишу для того, щоб ви розуміли що до чого та не були розчаровані).

Вгадайка триватиме з 17.5.19 до 31.5.19 (термін може змінюватися, адже це залежить від швидкості викладання, один з тих героїв доволі швидко з’являється на сторінках, наразі мені важко спрогнозувати, коли це буде).

Спойлерів не буде! Про причину ви дізнаватиметеся зі сторінок книги. Зрозумілим стане наприкінці твору.

Для того, щоб взяти участь, пишіть коментар тут, у блозі: “+”, чи “у грі”, чи будь що на ваш вибір, аби стало зрозумілим, що ви з нами. Тут же можна ставити питання, якщо щось незрозуміло.

Припущення додавайте в коментарях до твору: «Ріверія. Подаруй мені свободу», з позначкою «вгадайка». Епізод про який йдеться знаходиться у главі 15. Реванш (4) на другій сторінці.

Кількість варіантів від одного читача – необмежена!

Всім добра, буду рада, якщо гра вийде, буде активною та веселою! 

Поїхали?

Оригінал статті на litnet.com: Вгадайка до “Подаруй мені свободу”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення