Меню

Вгадайка до “Подаруй мені свободу” результат!

Букнет Вгадайка до “Подаруй мені свободу” результат!

Вгадайка до “Подаруй мені свободу” результат!

Вітаю друзі! Тож, щодо нашої з вами вгадайки! У нас вийшло всього п’ять учасників. Я чомусь все ж вважала, що гра буде жвавішою, але, то не суть. Я по-справжньому раділа кожній версії, із задоволенням читала кожну з них, сміялася, дивувалася, насправді отримала море задоволення від всього процесу. Тож, я щиро дякую всім своїм учасницям! Maria Drogomyretska, Olena Kogut, FanderlingART, Svitlana Kvitka, Христя Терлецька  – дівчатка дякую! Ви зробили мені настрій під час цієї гри! Я отримала море задоволення!

—————————————————————————————————————–

Тож тепер про переможців. По-перше, хочу сказати, що оскільки учасників було не так багато, ми з Феєю вирішили, що можемо собі дозволити віддати по герою кожному. Ми додаємо ще двох персонажів, тож кожна з вас може обрати одного, аби назвати його на свій розсуд.

—————————————————————————————————————-

Але, переможці у нас все ж таки є. Ви не уявляєте, наскільки ми були здивовані, коли перший же коментар Марії виявився, як то кажуть: в яблучко! Вітаємо Maria Drogomyretska – вона вгадала і вже обрала для себе персонажа няні для Ліки.

Мабуть, кожен визнає, що у нас було два доволі оригінальних варіанти з пацюком та відрізанням частини тіла, особливо, відрізанням частини тіла того, кому заборгував! Це були версії від FanderlingART та Svitlana Kvitka. Дівчатка це було весело, чесно!

Olena Kogut, Христя Терлецька – дякую за активність! Ваші версії теж мають право на існування і цілком могли б бути правдою, просто ми з Феєю свого часу вигадали інакше. Олено, про Руну – клас! Христє – чудовий аналіз ситуації, щодо сутності Філа!

Я дійсно вдячна всім за участь! Сподіваюся, ви теж отримали задоволення від процесу!

———————————————————————————————————————–

Тепер про героїв. В результаті ми маємо:

Велона – няня Ліки. (Ім’я належить Марії)

Тренер Філа Орій – більш менш активний персонаж цієї книги, (Ім’я належить Oлені)

Художник Самсон – з’явиться в одній сцені (ім’я належить ФандерлінгАРТ)

Старійшина Валеріон – додали у перелік для того, аби розширити коло переможців, з’являтиметься в цій та наступній книзі кілька разів. Дамо йому ім’я, чом би ні. Нехай країна знає своїх “мудрих”)))) (Ім’я належить Світлані)

Дівчина Роксана, що працює у королівській стайні, дуже любить коней, власне тому і працює в стайні, теж додали персонаж задля розширення переліку, з’явиться в одній сцені тут та в одній сцені в наступній (ім’я належить Христі)

______________________________________________________________________

Обираємо собі персонаж на будь-який смак! Увійдіть в історію Ріверії! До речі, щодо імен, ви можете не обмежувати себе, адже логіка Ріверії така, що там може бути мішанина імен, і це повністю виправдано, вони людей з різних світів собі набирають періодично. Це не може не впливати. Тож, обирати можна і серед наших, і серед не наших, і серед фентезійних – будь-що.

Чекаю ваших рішень тут, у коментарях, аби решта оперативно бачила, які імена вже зайняті. І ще хтось візьміть швиденько тренера Філа, бо він мені через одну главу знадобиться))))

——————————————————————————————————————-

Трохи пізніше ще будуть новини…

Оригінал статті на litnet.com: Вгадайка до “Подаруй мені свободу” результат!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення