Вашій увазі “Зустріч”

Вашій увазі “Зустріч”

Вашій увазі “Зустріч”

Кілька оповідей про пошук смислів. Їх об’єднує бажання констатувати особистісну невичерпність, визнати таїну людини, яка навіть у своєму площинному побутуванні має певну невимовно-незбагненну для іншостей царину станів, переживань, світоглядних устремлінь. 

Роздумуючи над назвою цієї скромної збірки текстів-мініатюр, які мали, згідно задуму, свого часу, постати у якості нотаток-публіцистичної частини книги «Продавець троянд», дійшов до висновку, що її слід назвати «Зустріч». В сенсі неспроможності автора і читача в якості людей, що їх існування перетнулися на певний час, — неспроможності достеменно з’ясувати глибинні правди щодо одне одного. Джерельна невичерпність ґрунтовних погодження та заперечення тверджень, на яких покояться переконання людини, — ота невичерпність є важливою запорукою недовершеного намагання особистістю сягнути глибин самоусвідомлення і відношення до інших, до світу з позицій критеріїв, які скасовують ярлики і штампи, упереджені констатації.

Тому книга «Зустріч» — це натяк на царину трансцендентності-невідмирності сприйняття існування особистісного, коли є змога мінливого слова, мінливої думки, мінливих станів сприйняття світу й себе у контексті часопросторового осягнення існування таїни людини, її ґенези, її протиріч, внутрішнього драматизму перебування у світі, кисть Творця якого ще не здійснила остаточний мазок, хоч наче десь у майбутті вже звершилася повнота історії як особистості, так і всього Всесвіту. Тобто, мова йде також про зустріч із Непізнаваним, щодо якої є лише здогади та припущення в середовищі людської спільноти. 

Отож, запрошую Вас до ознайомлення із текстом збірки мініатюр «Зустріч». 

 

Оригінал статті на Букнет: Вашій увазі “Зустріч”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"