Варшавский книжковий ярмарок оголосив цьогорічну програму

Варшавский книжковий ярмарок оголосив цьогорічну програму

Варшавський книжковий ярмарок відбудеться у вересні під відкритим небом. Про це йдеться на сайті ярмарку.

Ярмарок проведуть 9-12 вересня. Він відбудеться на площі Дефіляд. Вхід на заходи буде вільним.

 

Країною-почесною гостею стала Чехія. Тематичні заходи відбудуться на Чеській сцені та павільйоні Чехії площею 300 м² . 9 вересня, під час офіційного відкриття ярмарку виступить чеська віолончелістка та співачка Дорота Барова. Також до участі запросили понад десять чеських письменників та письменниць, серед яких Радка Денемаркова, Марек Шінделка, Галина Міклінова, Томаш Змешкал, Міхал Айваз та інші. Крім того, на ньому відзначатимуть 85-ий день народження та 10-ту річницю смерті чеського драматурга, есеїста та політика Вацлава Гавела. Куратором чеських подій став керівник Чеського літературного центру Мартин Крафл. У межах програми Польська книжкова палата разом із експертами з Чехії планують обговорення книжкового ринку та розвиток читання у Польщі та Чехії, зміни на чеському видавничому ринку внаслідок пандемії.

 

Крім Чехії на ярмарку будуть представництва таких країн:

  • Іспанії, яку представлятимуть Посольство Іспанії у Польщі та Інститут Сервантеса;
  • на скандинавському стенді представлять, ​​переважно, данську літературу. Крім неї також будуть новинки шведської, норвезької, фінської та ісландської літератури. Організатори стенду – Goodbooks, ksiegarniadunska.pl та видавництво «Driada»;
  • офіційним представником Росії став Російський інститут літературного перекладу;
  • румунську літературу представить Румунський інститут культури.

 

На Варшавському книжковому ярмарку за ініціативи Польської книжкової палати також заплановані зустрічі з лавреатами Літературної премії Європейського Союзу.

 

Протягом усіх днів ярмарку триватимуть заходи дитячої програми. 9 і 10 вересня організатори допускатимуть на ярмарок шкільні групи, − для цього передбачена попередня онлайн-реєстрація. 11 і 12 вересня рекомендують відвідати заходи для дітей на сценах і тематичних зонах ярмарку.

 

Вдруге на ярмарку відбудеться літературний фестиваль «Кримінальна Варшава». На його сцені з 10 по 12 вересня проведуть близько двадцяти зустрічей та панельних дискусій. У його межах 11 вересня оголосять переможця конкурсу романів на кримінальну тематику.

 

Наразі формують програми Фестивалю коміксів, Зони фантастики і Професійну програму для видавців, бібліотекарів, перекладачів.

 

Нагадаємо, минулого року Варшавський книжковий ярмарок планували провести у травні, але скасували через пандемію коронавірусу.

 

Додамо, на Ярмарку відбудеться оголошення переможців польського конкурсу «Найкрасивіша книжка року», куди увійшла збірка «Антена» Сергія Жадана у перекладі Богдана Задури.

 

Оригінал статті на Suspilne: Варшавский книжковий ярмарок оголосив цьогорічну програму

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"