Важливо знати вашу думку, друзі.

Важливо знати вашу думку, друзі.

Важливо знати вашу думку, друзі.

Я хочу почути вашу думку про візуалізацію в тексті твору.

Картинка для привернення уваги до проблеми, ілюстрації з “Троянд”.

Ми всі знаємо, що більшість людей – візуали. І їм краще побачити, ніж прочитати. Але ж сучасні книги, якщо це не альбоми, практично не містять ілюстрацій.

І сюди ходять читати, а не роздивлятися картинки.

Але блоги з візуалізаціями читають і коментують. 

А в текст  картинки не завжди  включають, бо вважається, що їх з телефона не завжди видно. Або може тому, що це не сучасно?

І що робити автору – не постити картинки?

Але ілюстрацій у сучасних друкованих книгах немає здебільшого тому, що вони дорогі, а не тому, що їх не люблять роздивлятися.

Тут, на Букнеті,  картинки не роблять книгу дорожчою. Тож, здається – можна додавати. 

Як ви думаєте, чи треба поміщати візуалізацію в текст історії, виносити в окремий блог, або не треба нічого  додавати до розповіді – нехай уява читача не буде скута уже готовою картинкою? 

Якщо додавати – то це має бути пряме посилання на конкретну ситуацію чи епізод, чи скоріш якась додаткова метафора?

Зараз непогано читають мою нову історію Третім будеш?

І у чернетках картинки є – завжди роблю візуалізацію для себе. Але тепер думаю – чи варто їх постити, тим більше, що вони скоріш метафоричні, ніж прямо ілюструють події.

Прошу допомоги залу 🙂

Оригінал статті на Букнет: Важливо знати вашу думку, друзі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"