Важливо знати вашу думку, друзі.

Важливо знати вашу думку, друзі.

Важливо знати вашу думку, друзі.

Я хочу почути вашу думку про візуалізацію в тексті твору.

Картинка для привернення уваги до проблеми, ілюстрації з “Троянд”.

Ми всі знаємо, що більшість людей – візуали. І їм краще побачити, ніж прочитати. Але ж сучасні книги, якщо це не альбоми, практично не містять ілюстрацій.

І сюди ходять читати, а не роздивлятися картинки.

Але блоги з візуалізаціями читають і коментують. 

А в текст  картинки не завжди  включають, бо вважається, що їх з телефона не завжди видно. Або може тому, що це не сучасно?

І що робити автору – не постити картинки?

Але ілюстрацій у сучасних друкованих книгах немає здебільшого тому, що вони дорогі, а не тому, що їх не люблять роздивлятися.

Тут, на Букнеті,  картинки не роблять книгу дорожчою. Тож, здається – можна додавати. 

Як ви думаєте, чи треба поміщати візуалізацію в текст історії, виносити в окремий блог, або не треба нічого  додавати до розповіді – нехай уява читача не буде скута уже готовою картинкою? 

Якщо додавати – то це має бути пряме посилання на конкретну ситуацію чи епізод, чи скоріш якась додаткова метафора?

Зараз непогано читають мою нову історію Третім будеш?

І у чернетках картинки є – завжди роблю візуалізацію для себе. Але тепер думаю – чи варто їх постити, тим більше, що вони скоріш метафоричні, ніж прямо ілюструють події.

Прошу допомоги залу 🙂

Оригінал статті на Букнет: Важливо знати вашу думку, друзі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"