“Бідна родичка” – фінальне слово

“Бідна родичка” – фінальне слово

“Бідна родичка” – фінальне слово

Доброго ранку, любі читачі! Роман “Бідна родичка” нарешті завершений! За традицією, розповім трохи про те, як писалося.

 

2. Квартири. Всі описані квартири, будинки (в тому числі й апартаменти Матвія) для правдоподібності я списувала з реальних. Хоча єдине зі списаних місць, де була, – квартирка в австрійському будинку, з якої з’їжджала Дарина. Ну, не просто була – жила у такій ще на першому курсі, то було моє перше житло у Львові) І котел там теж не працював деякий час (щоправда, його поламала якраз я)))

 

3. Враження. Поки що у мене досить сумбурні враження він написаного. Я вкладала у цю книгу не менше сил, ніж в інші, але з певних особистих обставин робота над нею затягнулася. Зазвичай я пишу трохи наперед, так що остання глава виходить за тиждень-два після того, як була створена. Це дає можливість підправити в останні дні на свіжу голову, змістити акценти, покращити перед публікацією. Але цього разу останню главу я писала позавчора, редагувала – вчора. У голові все ще надто свіже, важко тверезо подивитися на написане, тому трохи хвилююся – чи сказала все, чи не розчарувала читачів… У всякому разі, я сподіваюся, що ви гарно провели час за книгою! Вона мабуть вийшла місцями дуже “солодкою”, але після непростої “Сто мільйонів зірок для тебе” мені дуже хотілося написати щось саме таке) 

 

4. Плани на майбутнє. Ух. Щоразу після завершення книги я відчуваю неабияке полегшення – як гора з пліч впала. Цього разу це чомусь відчутно особливо. Можливо, тому, що книга платна – а це ще більша відповідальність перед читачами. Певно я аж занадто серйозно ставлюся до того, що пишу)) Що ж далі? У мене початі дві книги і ще купа ідей на підході, але зараз відчуваю, що потребую невеличкого перезавантаження. Тому нічого поки що чітко сказати не можу. Можливо я візьмуся за наступну роботу вже завтра, а можливо лише за пару тижнів. При цьму я далеко не зникаю – на Букнет заходитиму, на коментарі відповідатиму, можливо, щось поститиму у блогах. Але коли буде наступна книга і взагалі, що це буде за книга, сказати поки що важко. Тому слідкуйте за блогами – це може трапитися у будь-який момент!)

На цьому хочу подякувати усім, хто читав “Бідну родичку”, для мене була дуже цінною ваша підтримка! Не забудьте підписатись на мене, якщо ще цього не зробили, щоб не проґавити новини і новинки!

 

Обіймаю, ваша Устина Цаль

Оригінал статті на Букнет: “Бідна родичка” – фінальне слово

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"