Бібліотеку Плужника таки виселяють з приміщення на Прорізній

Бібліотеку Плужника таки виселяють з приміщення на Прорізній

Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника, яка розташована за адресою Прорізна, 15 в Києві, отримала розпорядження управління культури Шевченківського району столиці звільнити приміщення. Про це повідомляє видання «Політична критика».

 

Звільнити приміщення читальної зали бібліотека має до 27 лютого 2021 року.

 

Будинок належить Національному агентству України з питань державної служби. У 2012-му тут створили Центр оцінювання держслужбовців, який розміщений на поверсі вище над бібліотекою. У бібліотеки мали забрати 170 квадратних метрів читальної зали і залишити лише абонемент та книгосховище. Справу вирішував суд, який ухвалив рішення на користь Нацагентства.

 

 

«Ця тяжба тягнеться досить давно. Ми пручалися три роки. Цієї осені ми програли суд, і державна служба подала на нас в виконавчу службу. Нам повідомили, що 27 числа прийде виконавча служба нас виселяти», – розповіла заступниця директора ЦБС Шевченківського району міста Києва Олена Урванцева.

 

Зараз у читальній залі на підлозі лежать в’язанки книжок, а працівники продовжують пакувати каталоги та інше майно бібліотеки, готуючи її до переїзду. Частина бібліотеки поки що залишається працювати, але в червні закінчується термін додаткової угоди і переїхати також має абонемент та книгосховище.

 

 

Бібліотеку Плужника переселяють в приміщення, де колись був розташований «Ощадбанк», на вул. Ярмоли, 4. Проте працівники бібліотеки обурюються, що це приміщення наразі не придатне для роботи.

 

«Порівняно з тим приміщенням, яке ми займаємо, це сарай з пліснявою без ніякого ремонту взагалі. У площі ми втрачаємо приблизно 100 метрів: зараз вона займає 315 метрів, а там має бути розміщена на 216 метрах»», – наголошує Урванцева.

 

 

Нагадаємо, у 2018 році на захист бібліотеки тривав збір підписів. На сайті Київської міської ради була розміщена електронна петиція щодо недопущення виселення бібліотеки Плужника.

 

Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника була створена 1948 року. Наприкінці серпня 1952-го бібліотеці було надано приміщення в новобудові за адресою вулиця Прорізна, 15 (тоді – вул. Свердлова), в якому бібліотека розміщується дотепер. З 1992 року бібліотека носить ім’я українського поета Євгена Плужника, який жив і працював у будинку, поруч із бібліотекою.

 

Книжковий фонд бібліотеки складає 59,7 тис. примірників. Щорічно заклад обслуговує 5,7 тис. користувачів. Кількість відвідувань за рік – 30 тис., книговидач – 98 тис. примірників.

 

Як ми повідомляли, під загрозою виселення також перебуває столична бібліотека Заболотного.

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотеку Плужника таки виселяють з приміщення на Прорізній

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"