Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі Українки

Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі Українки

Діти та підлітки із селища Воскресенське готуються до участі в онлайн-конкурсі ‒ поетичному батлі “Ти себе Українкою звала”. Конкурс організований центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка до 150-річчя Лесі Українки.

За словами першокурсника Дениса Харитона, він прагне розвивати культурну спадщину у своєму селищі. Участь у конкурсі вирішив взяти, аби популяризувати українську літературу та творчість Лесі Українки серед однолітків та школярів молодшого віку.

На камеру декламував вірш “Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти”.

Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі УкраїнкиСуспільне Миколаїв

Уривок із романсу Лесі Українки “Давня весна” для участі в конкурсі для себе вибрала десятикласниця Олеся Риколенко. Зі слів дівчини, подібні конкурси допомагають людям цікавитись творчістю великих діячів історії та культури України.

Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі УкраїнкиСуспільне Миколаїв

Онлайн-конкурс – перший захід у 2021 році, організований селищною бібліотекою.

Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі УкраїнкиСуспільне Миколаїв

“Це спільна робота Воскресенської загальноосвітньої школи, керівників гуртків “Юні народознавці” та цифрових технологій, тому що ми це все записуємо на відео, обробляємо і відсилаємо”, ‒ розповіла завідуюча Воскресенською селищною бібліотекою Олена Шевченко.

Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі УкраїнкиСуспільне Миколаїв

Конкурс “Ти себе Українкою звала” відбувається в два етапи. Перший – онлайн. Другий етап відбудеться наживо з 21 по 31 березня поточного року.

Оригінал статті на Читомо: Бібліотека на Миколаївщині організувала поетичний батл до 150-річчя Лесі Українки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

❤️❤️❤️новинка❤️❤️❤️

Кохані,

Кортить вже поділитися з вами новинкою. Дату поки не оголошую, але найближчим часом стартуємо.

Отже,

жанр: еротика, сучасний любовний роман

#різниця у віці

#владний герой

#одержима пристрасть

#брудні таємниці

#героїня

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"