“Букнет” — чудова літературна платформа

“Букнет”  — чудова літературна платформа

“Букнет” — чудова літературна платформа

Не повірила власним очам, коли побачила, що можу писати в блозі. 

Мабуть, почну з того, то “Букнет” —  чудова літературна платформа, яка надихає усіх, кому подобається писати художні твори (і не тільки їх) на творчість, надаючи можливість безплатно опублікувати написане та  знайти власну читацьку аудіторію. А ще — прочитати твори інших авторів і при нагоді взяти участь у літературних конкурсах різних жанрів.

Що я зрозуміла, потрапивши на “Букнет”? В першу чергу, те, що писати можна по-різному. Я зараз не про якість тексту, а про те, що автор може писати для себе — те, що подобається особисто йому, або ж для читачів — те, що подобається більшості з них.

На перший погляд може здатися, що написати жанровий роман, який сподобається багатьом читачам, легко, але це — не зовсім так. Треба знати що писати та як. Отож бестселерами стає не так вже й багато книжок. 

Мені подобаються тутешні автори та їхні твори. Саме на “Бунеті” я відкрила для себе такий неймовірно популярний жанр як ЛР.  Кохати і бути коханою — то найголовніше для кожної жінки у житті, адже реальність не завжди така, як хотілося б.

У любовних романах прекрасні принци закохуються в звичайних дівчат, здійснюються найпотаємнищі  жіночі мрії і все закінчується добре… Яка ж дівчина або жінка не мріє про таке?!

 

 

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Букнет” — чудова літературна платформа

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"