“Букнет” — чудова літературна платформа

“Букнет”  — чудова літературна платформа

“Букнет” — чудова літературна платформа

Не повірила власним очам, коли побачила, що можу писати в блозі. 

Мабуть, почну з того, то “Букнет” —  чудова літературна платформа, яка надихає усіх, кому подобається писати художні твори (і не тільки їх) на творчість, надаючи можливість безплатно опублікувати написане та  знайти власну читацьку аудіторію. А ще — прочитати твори інших авторів і при нагоді взяти участь у літературних конкурсах різних жанрів.

Що я зрозуміла, потрапивши на “Букнет”? В першу чергу, те, що писати можна по-різному. Я зараз не про якість тексту, а про те, що автор може писати для себе — те, що подобається особисто йому, або ж для читачів — те, що подобається більшості з них.

На перший погляд може здатися, що написати жанровий роман, який сподобається багатьом читачам, легко, але це — не зовсім так. Треба знати що писати та як. Отож бестселерами стає не так вже й багато книжок. 

Мені подобаються тутешні автори та їхні твори. Саме на “Бунеті” я відкрила для себе такий неймовірно популярний жанр як ЛР.  Кохати і бути коханою — то найголовніше для кожної жінки у житті, адже реальність не завжди така, як хотілося б.

У любовних романах прекрасні принци закохуються в звичайних дівчат, здійснюються найпотаємнищі  жіночі мрії і все закінчується добре… Яка ж дівчина або жінка не мріє про таке?!

 

 

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: “Букнет” — чудова літературна платформа

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"