Букерівська премія оголосила шортлист номінантів-2021

Букерівська премія оголосила шортлист номінантів-2021

Журі Міжнародної Букерівської премії оголосило короткий перелік (Short-list) номінантів на нагороду цього року.

Як передає ukrinform.ua, перелік опублікований на сайті The Booker Prizes

Міжнародна Букерівська премія оголосила шість книг, які претендують на цьогорічну нагороду, що відзначає найкращу художню літературу з усього світу, перекладену англійською мовою. До переліку потрапили 6 видань:

  • At Night All Blood is Black, David Diop, пер. із французької Anna Mocschovakis (видавництво «Pushkin Press»);
  • The Dangers of Smoking in Bed, Mariana Enríquez, пер. із іспанської Megan McDowell (видавництво «Granta Books»);
  • When We Cease to Understand the World, Benjamín Labatut, пер. із іспанської Adrian Nathan West (видавництво «Pushkin Press»);
  • The Employees, Olga Ravn, пер. із данської Martin Aitken (видавництво «Lolli Editions»);
  • In Memory of Memory, Maria Stepanova, пер. із російської Sasha Dugdale (видавництво «Fitzcarraldo Editions»);
  • The War of the Poor, Éric Vuillard, пер. із французької Mark Polizzotti (видавництво «Pan Macmillan — Picador»).

Ім’я переможця повідомлять 2 червня. Призовий фонд премії становить 50 тисяч фунтів стерлінгів. Згідно з правилами премії, половину призових коштів отримує автор книжки, іншу половину – перекладач.

Міжнародна Букерівська премія заснована 2005 та до 2015 року вручалася раз на два роки. Премія могла бути присуджена як англомовному письменнику, так і автору, чиї твори перекладені англійською. З 2016 року премію почали вручати щорічно виключно за перекладені англійською мовою художні літературні твори.

Лауреатом міжнародного «Букера» 2020 року став шотландсько-американський письменник Дуґлас Стюарт. У 2019-му — канадійка Маргарет Етвуд та британка Бернардин Еварісто.

Фото: thebookerprizes.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Букерівська премія оголосила шортлист номінантів-2021

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"