“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

Отож, рада повідомити, що остання глава книги «Брудні секрети твоєї дружини» вже на сайті! За традицією, розповім кілька слів про процес створення і плани на майбутнє.

Кілька фактів:

 

1. Мушу констатувати: це ледве не найкоротша із моїх тутешніх книг, але писалася вона важче і довше, ніж інші. Навіть довше, ніж удвічі більша «Твоя згідно з пунктом три». І забрала у мене ну дуже багато сил, але все ж я рада, що представила її!

 

2. «БСТД» мала бути опублікована ще навесні, після роману «Не хвойда». Але я була страшно незадоволена тим, що виходило, тож плюнула і взялася за легку історію «Будуть лише ночі». Насправді я дуже хотіла написати і показати цю книгу, але був ще один мотив – мені просто потрібна була перезарядка після кількох слр, хотілося написати щось трішечки з іншим акцентом)

 

3. Соломія мабуть вийшла найбільш складною з моїх героїнь, але разом з тим найбільш близькою мені самій. І єдиною, з якою я маю хоч щось спільне – обоє пишемо вірші)) Просто було вкладати у її вуста багато своїх переконань, важко було продумувати її секрети)

 

4. У цій книзі я позбирала багато різних думок, які були розкидані по моїх нотатниках, на гугл-диску, у вордівських документах і т.д. Тому сильно тішуся, що знайшла тепле місце цим неприкаяним нотаткам. І віршам! Вони теж не писалися спеціально під твір, а просто «завалялися». До речі, вірш, який розповідає Соломія у таксі, я якось теж читала, тільки на тверезу голову) То був поетичний батл у рамках фестивалю еротичної поезії «Березневі коти» в Ужгороді років сім тому, і мабуть це був мій перший досвід представленні публіці твору з натяком на +18) Щоправда, для книги я його трішки скоригувала.

 

5. Насправді у мене ще багато думок щодо цієї книги. Я, як завжди, аналізую, перечитую, думаю, що могла написати краще, що не втілила, але загалом задоволена на 90%, тож зі спокійною душею можу братися за новий сучасний любовний роман. Ну, точніше вже взялася. Якщо ще точніше, початі аж три історії. Але, звісно, доведеться зробити вибір на користь однієї, і якщо все піде добре, ви дізнаєтеся, що я вибрала, вже до кінця наступного тижня)

 

6. Хочу подякувати усім, хто проявив увагу до цієї книги, – дуже ціную кожну зірочку, кожен коментар, кожне прочитання. Дякую, любі читачі, за вашу присутність, сподіваюся, що твір подарував вам гарні емоції! І обіцяю найближчим часом потішити новинкою! До нових зустрічей!)

Оригінал статті на Букнет: “Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"