Меню

“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

“Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

Отож, рада повідомити, що остання глава книги «Брудні секрети твоєї дружини» вже на сайті! За традицією, розповім кілька слів про процес створення і плани на майбутнє.

Кілька фактів:

 

1. Мушу констатувати: це ледве не найкоротша із моїх тутешніх книг, але писалася вона важче і довше, ніж інші. Навіть довше, ніж удвічі більша «Твоя згідно з пунктом три». І забрала у мене ну дуже багато сил, але все ж я рада, що представила її!

 

2. «БСТД» мала бути опублікована ще навесні, після роману «Не хвойда». Але я була страшно незадоволена тим, що виходило, тож плюнула і взялася за легку історію «Будуть лише ночі». Насправді я дуже хотіла написати і показати цю книгу, але був ще один мотив – мені просто потрібна була перезарядка після кількох слр, хотілося написати щось трішечки з іншим акцентом)

 

3. Соломія мабуть вийшла найбільш складною з моїх героїнь, але разом з тим найбільш близькою мені самій. І єдиною, з якою я маю хоч щось спільне – обоє пишемо вірші)) Просто було вкладати у її вуста багато своїх переконань, важко було продумувати її секрети)

 

4. У цій книзі я позбирала багато різних думок, які були розкидані по моїх нотатниках, на гугл-диску, у вордівських документах і т.д. Тому сильно тішуся, що знайшла тепле місце цим неприкаяним нотаткам. І віршам! Вони теж не писалися спеціально під твір, а просто «завалялися». До речі, вірш, який розповідає Соломія у таксі, я якось теж читала, тільки на тверезу голову) То був поетичний батл у рамках фестивалю еротичної поезії «Березневі коти» в Ужгороді років сім тому, і мабуть це був мій перший досвід представленні публіці твору з натяком на +18) Щоправда, для книги я його трішки скоригувала.

 

5. Насправді у мене ще багато думок щодо цієї книги. Я, як завжди, аналізую, перечитую, думаю, що могла написати краще, що не втілила, але загалом задоволена на 90%, тож зі спокійною душею можу братися за новий сучасний любовний роман. Ну, точніше вже взялася. Якщо ще точніше, початі аж три історії. Але, звісно, доведеться зробити вибір на користь однієї, і якщо все піде добре, ви дізнаєтеся, що я вибрала, вже до кінця наступного тижня)

 

6. Хочу подякувати усім, хто проявив увагу до цієї книги, – дуже ціную кожну зірочку, кожен коментар, кожне прочитання. Дякую, любі читачі, за вашу присутність, сподіваюся, що твір подарував вам гарні емоції! І обіцяю найближчим часом потішити новинкою! До нових зустрічей!)

Оригінал статті на Букнет: “Брудні секрети твоєї дружини” – фінал!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення