Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Друзі, маю файні новини! По-перше, книга Це Пекло, любонько! завершена та надійшла в продаж!
По-друге, до неї додано два величезних бонуси, які розкажуть вам про події, які сталися між першою та другою частинами дилогії “Посмертне Кірине життя”, і власне підведуть вас від подій першої частини до початку другої.
В першому бонусі оповідачем стане Ліза – рок-зірка, якій належатиме після смерті попрацювати разом з Владом у Пеклі над розважальними атракціонами Нульового рівня.
А в другому – Лада, колишня шлюбна аферистка (чия остання афера погано закінчилася), яку Диявол зробив новою секретаркою Костянтина, нашого харизматичного голови відділу тортур.
Тож якщо ви вже прочитали обидві частини – маєте змогу дочитати бонуси. А якщо у вас все ще тільки попереду – приємного читання!

 

Крім того нагадую, що друга частина дилогії, Це Рай, любонько!, вже надійшла в продаж на Букнеті! Тож ви можете одразу дізнатися, що там було далі, як Кіра з Михаїлом з усього цього виплутувалися, та чим історія закінчилась!

Анотація:
Всім здоровки! Мене звуть Кіра, і мої проблеми в потойбіччі тільки починаються! Бо як тобі здається, що все добре, саме час чекати підстави. Надто коли ти вже встигла з самим Дияволом познайомитись, і тобою на тому світі не спроста цікавились. А тепер, коли навколо закрутилися підступні демони, хитрі янголи та стародавні божества, спробуй зрозумій, кому з цих істот взагалі можна довіряти.
Але я вже навчилася не опускати руки, в яку б дупоньку мене не намагалося запхати життя після смерті. Тож спробую-но змінити місце роботи, якщо пропонують цікаву вакансію. А далі якось утру всім носа!

Оригінал статті на Букнет: Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"