Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Друзі, маю файні новини! По-перше, книга Це Пекло, любонько! завершена та надійшла в продаж!
По-друге, до неї додано два величезних бонуси, які розкажуть вам про події, які сталися між першою та другою частинами дилогії “Посмертне Кірине життя”, і власне підведуть вас від подій першої частини до початку другої.
В першому бонусі оповідачем стане Ліза – рок-зірка, якій належатиме після смерті попрацювати разом з Владом у Пеклі над розважальними атракціонами Нульового рівня.
А в другому – Лада, колишня шлюбна аферистка (чия остання афера погано закінчилася), яку Диявол зробив новою секретаркою Костянтина, нашого харизматичного голови відділу тортур.
Тож якщо ви вже прочитали обидві частини – маєте змогу дочитати бонуси. А якщо у вас все ще тільки попереду – приємного читання!

 

Крім того нагадую, що друга частина дилогії, Це Рай, любонько!, вже надійшла в продаж на Букнеті! Тож ви можете одразу дізнатися, що там було далі, як Кіра з Михаїлом з усього цього виплутувалися, та чим історія закінчилась!

Анотація:
Всім здоровки! Мене звуть Кіра, і мої проблеми в потойбіччі тільки починаються! Бо як тобі здається, що все добре, саме час чекати підстави. Надто коли ти вже встигла з самим Дияволом познайомитись, і тобою на тому світі не спроста цікавились. А тепер, коли навколо закрутилися підступні демони, хитрі янголи та стародавні божества, спробуй зрозумій, кому з цих істот взагалі можна довіряти.
Але я вже навчилася не опускати руки, в яку б дупоньку мене не намагалося запхати життя після смерті. Тож спробую-но змінити місце роботи, якщо пропонують цікаву вакансію. А далі якось утру всім носа!

Оригінал статті на Букнет: Бонусні розділи в “Це Пекло, любонько!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"