Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Організатори Болонського ярмарку дитячої книги оголосили, що у 2021 році захід відбудеться з 14 до 17 червня лише в онлайн-форматі у зв’язку з пандемією коронавірусу, повідомили в Українському інституті книги. Скасовано усі офлайн-заходи цього ярмарку, а також ярмарку ліцензування та нового заходу BolognaBookPlus.

Організатори працюють над тим, щоб провести ярмарок в онлайн-режимі та створити можливості для учасників ярмарку.

“Пандемія у світі вимагає від нас скасувати події та знову відкласти зустріч з нашими експонентами та чудовою спільнотою професіоналів, які щороку збираються у наших павільйонах, повідомили організатори ярмарку. Ми зустрінемося в інтернеті: ми вже працюємо над створенням другого “інтернет-видання”, з 14 по 17 червня, ще багатшого, ніж минулого року, з виставками, зустрічами, нагородами та заходами BolognaBookPlus, в яких може взяти участь кожен безпечно з дому”.

За повідомленням Українського інституту книги, другий рік поспіль діятиме платформа Global Rights Exchange, тепер із розділом ліцензування та багатьма новими функціями: можливістю пошуку, купівлі та продажу авторських прав протягом року. Окрім того, усім учасникам події Глобальна біржа прав (GRE) дозволяє планувати зустрічі, демонструвати книжки та робити пропозиції щодо будь-якого видання на платформі.

Український інститут книги повідомив, що повідомить пізніше про умови участі та можливості ярмарку.

У 2020 році Болонський ярмарок дитячої книги відбувся в онлайн-режимі. УІК поширював інформацію про можливості онлайн-участі серед видавців, організував процес реєстрації видавців для онлайн-участі та допомагав видавцям із усіма організаційними та технічними питаннями.

Болонський ярмарок дитячої літератури — найбільший у світі. У ньому беруть участь близько 1400 учасників та 30 тисяч осіб щорічно. У 2021 році він відбудеться 58 раз поспіль.

Оригінал статті на Читомо: Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"