Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Організатори Болонського ярмарку дитячої книги оголосили, що у 2021 році захід відбудеться з 14 до 17 червня лише в онлайн-форматі у зв’язку з пандемією коронавірусу, повідомили в Українському інституті книги. Скасовано усі офлайн-заходи цього ярмарку, а також ярмарку ліцензування та нового заходу BolognaBookPlus.

Організатори працюють над тим, щоб провести ярмарок в онлайн-режимі та створити можливості для учасників ярмарку.

“Пандемія у світі вимагає від нас скасувати події та знову відкласти зустріч з нашими експонентами та чудовою спільнотою професіоналів, які щороку збираються у наших павільйонах, повідомили організатори ярмарку. Ми зустрінемося в інтернеті: ми вже працюємо над створенням другого “інтернет-видання”, з 14 по 17 червня, ще багатшого, ніж минулого року, з виставками, зустрічами, нагородами та заходами BolognaBookPlus, в яких може взяти участь кожен безпечно з дому”.

За повідомленням Українського інституту книги, другий рік поспіль діятиме платформа Global Rights Exchange, тепер із розділом ліцензування та багатьма новими функціями: можливістю пошуку, купівлі та продажу авторських прав протягом року. Окрім того, усім учасникам події Глобальна біржа прав (GRE) дозволяє планувати зустрічі, демонструвати книжки та робити пропозиції щодо будь-якого видання на платформі.

Український інститут книги повідомив, що повідомить пізніше про умови участі та можливості ярмарку.

У 2020 році Болонський ярмарок дитячої книги відбувся в онлайн-режимі. УІК поширював інформацію про можливості онлайн-участі серед видавців, організував процес реєстрації видавців для онлайн-участі та допомагав видавцям із усіма організаційними та технічними питаннями.

Болонський ярмарок дитячої літератури — найбільший у світі. У ньому беруть участь близько 1400 учасників та 30 тисяч осіб щорічно. У 2021 році він відбудеться 58 раз поспіль.

Оригінал статті на Читомо: Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"