Бестселер 2020 року відтепер українською!

Бестселер 2020 року відтепер українською!

Бестселер 2020 року відтепер українською!

Шановні читачі Букнету!

Ця історія почалася на світлофорі, коли до «Ланосу» вісімнадцятирічної Олександри Погодіної вдерся весь заюшений кров’ю незнайомець та хрипко наказав їй чимдуж їхати вперед. Він не дозволив відвезти себе ні до поліції, ні в лікарню, бо поранення в нього було вогнепальне. Хлопець попрохав допомоги, за що пообіцяв щедро віддячити.

Саша згодилась. Вона привезла пораненого додому і надала йому першу допомогу. На щастя, рана виявилася незначною, тож незнайомець вижив, а Саша… закохалась. До нестями, до з’їхавшого даху, і її таємничий постоялець, здавалось, теж закохався. Чому таємничий? Тому що Саша так і не дізналась, як його звати. Робін Гуд — так відрекомендувався він своїй спасительниці. І вона не назвала йому своє справжнє ім’я. Навіщо? Схоче — знайде потім.

Але він не став її шукати, а просто щез з її життя. Залишив обіцяну суму грошей — шістдесят тисяч доларів — і ще дещо, про що й сам не здогадувався.

Минуло сім років, Олександра з дочкою, шестирічною Дашею, йшли по тогровому центру, коли побачили хлопчика, який загубився. Та виявилось, що патрульний, якого викликали перехожі, знає батька хлопчика, і Саша визвалась допомогти — забрати дитину до себе, поки батько за ним не прибуде.

Так Саша взнала ім’я свого Робін Гуда — Роман Яланський. А чи взнав її Роман? Про це можна дізнатися з роману «Забудь мене, Ейє». Я гарантую, що буде емоційно, яскраво тв чуттєво. І ні на хвилиночку не буде нудно.

Приємного читання! Всіх люблю, ваша ТТ)))

Оригінал статті на Букнет: Бестселер 2020 року відтепер українською!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"