Бестселер 2020 року відтепер українською!

Бестселер 2020 року відтепер українською!

Бестселер 2020 року відтепер українською!

Шановні читачі Букнету!

Ця історія почалася на світлофорі, коли до «Ланосу» вісімнадцятирічної Олександри Погодіної вдерся весь заюшений кров’ю незнайомець та хрипко наказав їй чимдуж їхати вперед. Він не дозволив відвезти себе ні до поліції, ні в лікарню, бо поранення в нього було вогнепальне. Хлопець попрохав допомоги, за що пообіцяв щедро віддячити.

Саша згодилась. Вона привезла пораненого додому і надала йому першу допомогу. На щастя, рана виявилася незначною, тож незнайомець вижив, а Саша… закохалась. До нестями, до з’їхавшого даху, і її таємничий постоялець, здавалось, теж закохався. Чому таємничий? Тому що Саша так і не дізналась, як його звати. Робін Гуд — так відрекомендувався він своїй спасительниці. І вона не назвала йому своє справжнє ім’я. Навіщо? Схоче — знайде потім.

Але він не став її шукати, а просто щез з її життя. Залишив обіцяну суму грошей — шістдесят тисяч доларів — і ще дещо, про що й сам не здогадувався.

Минуло сім років, Олександра з дочкою, шестирічною Дашею, йшли по тогровому центру, коли побачили хлопчика, який загубився. Та виявилось, що патрульний, якого викликали перехожі, знає батька хлопчика, і Саша визвалась допомогти — забрати дитину до себе, поки батько за ним не прибуде.

Так Саша взнала ім’я свого Робін Гуда — Роман Яланський. А чи взнав її Роман? Про це можна дізнатися з роману «Забудь мене, Ейє». Я гарантую, що буде емоційно, яскраво тв чуттєво. І ні на хвилиночку не буде нудно.

Приємного читання! Всіх люблю, ваша ТТ)))

Оригінал статті на Букнет: Бестселер 2020 року відтепер українською!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"